Šta je novo?

Mikrofon za karaoke - gde i koji?

nickname

Moderator
Super Moderator
Učlanjen(a)
21.02.2002
Poruke
2,566
Poena
705
Treba mi neki mic za zezanje na gajbi. Cenovni rang 10-15€. Gde i koji model je best buy za ovo? Ne bih da kupim bash ni neki najgori krsh (ustvari takav vec imam) a ni da bacim pare za neshto shto je skuplje ali nije bolje od kineza od 300 dindzi.

Poz
 
Prosetaj se do radnje na pocetku Makedonske prekoputa staklenca...Na zalost nisam zagledao cene mikrofona, uglavnom imaju DJ opremu...U svakom slucaju ako si u mogucnosti pogledaj mozda nadjes nesto sto ti odgovara...

Pozdrav
 
Moj ortak je kupio na buvljaku devojci neki bežični mikrofon za nekih 2000din i ono radi strava.

Devojka sad moze da peva i da se u isto vreme krece po sobi totalno slobodna pevušeći najnovije melodije iz Grand Prodakšna :d

Mikrofon je solidan - ali su zato komšije naj&%$"
 
Ja sam kupio u Philips-ovoj radnji u Srpskih Vladara (blizu Slavije) i extra sam zadovoljan. Imaju 4-5 modela u rasponu od 10 do 50 €.
U KBC-u na Karaburmi imaju nekakav bežični model za 20€.
 
Da osvežim temu posle cca 10godina :D
Da li je neko uzimao skoro neki mikrofon pa da mi preporuči.
Treba mi za karaoke preko PC-a,do 15-ak evrića
 
Poslednja izmena:
Ja sam koristio mikrofon slican ovome:
http://emmi.rs/slušalice-i-mikrofoni-dinamički-mikrofon-dm-60-hama-46060.11.html?productId=23135

Ali najbitnije ti je da u podesavanju zvuka eliminises latenciju od 0.5-1 sekunde koja je prisutna u svim windowsima posle XPa ;)
To mozes da uradis na sledeci nacin :)
Desnim klikom na ikonicu zvuka u toll baru u donjem desnom uglu odaberi recording devices.

Dupli klik na zeljeni mikrofon i pod sekcijom Listen i ODSTIKLIRAJ Listen to this device.

Skini Realtec HD control centar koji izgleda ovako i pod sekcijom mikrofon, pojacaj isti koliko ti volja :)

Definition-of-Realtek-High-Audio-Driver.jpg
 
Da osvežim i ja temu, da ne prođe decenija, a nekako mi se ova činila najbolja za to...
Prijateljici je potreban neki karaoke mikrofon, samostalni, bežični, sa zvučnikom. Trebalo bi da ima eho efekte i možda uklanjanje vokala iz pesama. Kopali smo posvuda ali ništa pametno nismo našli. Dolazi u obzir i inostranstvo, ako cena dostave nije triput veća od cene samog uređaja. Ja nemam ideju šta da tražim ni gde, ni kako bi to sve moglo da se zove.
 
Nazad
Vrh Dno