Šta je novo?

Midea Solstice iskustva

misko321

Zapažen
Učlanjen(a)
07.02.2026
Poruke
11
Poena
5
Zanima me kakva iskustva imate sa ovom klimom deluje mi za te pare dobra mozda bolja od popularne extreme.
 
Ugradio klimu, hladjenjem prezadovoljan, od funkcija nema cime nije opremljena nisam jos ni stigao svime da se poigram.
Potrosnja je oko 1kW dnevno, za 7-8 sati rada (od podne do uvece) na temperaturi od 26C (tako smo se dogovorili sa ukucanima da svima odgovara) sa automatskim ventilatorom, kvadratura oko 40m2. (treba ove podatke uzeti sa rezervom jer je to iz Midea smarthome aplikacije estimate)
E sad, olaksavajuca je okolnost sto je stan severne orijentacije i spoljasnja jedinica je konstantno u hladovini.
Nisam se igrao sa "AI funkcionalnostima" ali ono malo sto sam ukljucivao vidim da se maksimalno umiri rad klima uredjaja i da bas "jedva" radi.
Tako da sam za sad prezadovoljan, a za grejanje cemo videti jer sam je zbog toga najvise i uzimao.
 
Nazad
Vrh Dno