Danas sam ih zvao i rekli mi da imaju. Odem ja predveče, jedva ih nađem (morao sam preko gps-a, lol), i oni meni kažu onako iznenađeni da nema, da je to bila kartica od nekog njihovog radnika, ili koga već. 😡
Kao mogu da mi naruče za ponedeljak.
Mislim u sebi, samo mi još teba da dolazim čak ovamo ponovo, i uzmem karticu klase 4, koja je realno trebalo da bude klase 2, ali take ms zakida. Doduše ona samsungova, koju sam dobio uz tel, je onda klasa 1.
Mali oftopic.😀