Šta je novo?

Microlab H-600

joker-ns

Slavan
Učlanjen(a)
15.11.2005
Poruke
20
Poena
304
Interesujeme gde mogu da se nadju ovi zvucnici - bilo gde tj. u Srbiji ili ako neko ima jos neku ideju?
 
Jel ga ima trenutno negde? E da...da ne zaboravim... Jel ga ima u crnoj boji uopšte ? (ili samo ova mahagoni koja mi se baš i ne sviđa 😉 )
 
Ja mogu da narucim te zvucnike stignu za jedan dan... koga zanima pm da ne bi ovde trovao i reklamirao...
 
Nazad
Vrh Dno