Šta je novo?

Mobilni telefon mi12 ili pixel 6 ?

Koji mobilni telefon kupiti

Rosuljac

Poštovan
Učlanjen(a)
12.04.2017
Poruke
111
Poena
70
Nord 2 vraćen nije bio zapakovan čeka se vraćanje novca pa gledam sad nešto bolje upalo još malo para pa mogu da se ispružim do 500e. proširujemo i KP cene ne mora zvanična kupovina a nisam gadljiv i na dobre polovnjake. s21fe mi je izbor posle dugo godina xiaomija al nema se novca za isti a s20fe mi nekako izgleda slabiji od mi 12 i pixel 6 po tekstovima na netu iako je i jeftiniji skoro 100e.

dakle MI12 ili pixel 6 ? ili nešto što sam propustio do max 500e

hvala
 
Može i 12t običan ne pro da udje u konbinaciju (legalno daju i neku dobru grejalicu a imam je gde ). Lično više volim SD ali kažu da ovaj 8100mdk nije tako loš.
 
12t pro otpada nema alu frame a za te pare to mora da ima.
možda FE samsung ako uspem da ga nadjem za 500e al muči me što ima 6gb.

Idealni bi bilo staklo victus napred i nazad izmedju alu frejma. Da ima brzo punjenje bežično ne mora u toj klasi. Da je dobar procesor tkz flagship. I da kamera nije od pre 2 godine. I da ima Ip sertifikat i da mu je softwer dobar. Naravno da se ne greje. I da ne košta previše.

mi9tpro kad sam kupovao dobio sam u to vreme vrhunski telefon koji bez problema sam koristio za male pare sad za te pare nude krševe. strašno !
 
Da gledao sam 8gb preko 500e se kreće. 6gb mislim da je premalo za kraj 2022.g.
Не знам за шта користиш телефон и где мислиш да би ти фалила РАМ меморија?
Ја себе сматрам за напредног корисника телефона, користим custom launcher (Nova) са пуно измена у интерфејсу, live wallpaper, често користим split screen и имам два browsera са по 15-20 табова између којих често скачем и то често док ми YT vanced у позадини свира.
То све радим на телефону са 6GB (S10e)
И за 3 године ми се није десило да ми рам буде уско грло, шта више 1-2GB је углавном на леру.
Мислим да је цела прича са много рама на телефону само пренадуван маркетинг за 95+%, корисника.
 
Igram par igrica i verujem da bi se osetilo. Slikam 10 slika mesečno i mogu to i sa note 4 nebitno je. Mislim da sam blizu izbora i da mi 12 je skroz ok izbor za moje potrebe. pixel 6 što više čitam sve više nalazim na probleme koje imaju jeste kamera ok al sve ostalo taj model je minus ili nije al do 300e a za cenu koju nudi neka hvala.
 
12t pro otpada nema alu frame a za te pare to mora da ima.
možda FE samsung ako uspem da ga nadjem za 500e al muči me što ima 6gb.

Idealni bi bilo staklo victus napred i nazad izmedju alu frejma. Da ima brzo punjenje bežično ne mora u toj klasi. Da je dobar procesor tkz flagship. I da kamera nije od pre 2 godine. I da ima Ip sertifikat i da mu je softwer dobar. Naravno da se ne greje. I da ne košta previše.

mi9tpro kad sam kupovao dobio sam u to vreme vrhunski telefon koji bez problema sam koristio za male pare sad za te pare nude krševe. strašno !
Pixel trenutno ima najbolji softver, svi bagovi su ispeglani sa Android 13. Koliko sam video oni koji se zale na Pixel 6 imaju problem sa modemom i 5G mrezom, a to je i do operatera ne samo do telefona.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno