Šta je novo?

Mi Robot Vacuum-Mop 2 / džem issue

Zerdos

Poznat
Učlanjen(a)
11.02.2021
Poruke
34
Poena
35
Zdravo svima.

Koristim već godinu dana usisivač iz naslova i jako sam zadovoljan. Pre neki dan mi se desilo da je prešao preko nekog džema koji je pas oborio na pod, nakon čega je nastavio da mopuje/džemuje po celoj kući. To je trajalo neko vreme pošto sam ja bio van kuće, tako da sam ga pri povratku zatekao na punjaču i celu kuću mopovanu sa džemom.

Shit (džem) happens, sa tim sam se pomirio dok sam odžemavao celu kuću dobra 3h. Nakon toga sam krenuo da čistim usisivač koji je tada radio najnormalnije. Rastavio sam sve delove koji se skidaju sa donje strane i oprao ih dobro, da bih nakon toga i usisivač prebrisao prvo sundjerom, pa nakon toga krpom sa donje strane. Nisam ga potapao u vodu, niti je u bilo kom trenutku direktno izložen vodi. Ostavio sam ga da se posuši do sutra (pošto je bio vlažan od sundjera), spakovao sve to, ali nakon toga nije hteo da se upali. Tačnije, on svetli kad ga staviom na punjač (čak ponekad svetli i kad ga skinem sa punjača), ali ne daje nikakvog znaka. Pokušao sam da ga palim na dugme, da ga resetujem na dugme ispod poklopca, da držim obe gornje tipke za wifi reset - nikakvog znaka nije davao.

Ima li iko ideju u čemu je problem?

Hvala unapred.
 
Nazad
Vrh Dno