Šta je novo?

MI-ONE

Pa sjajno deluje na papiru :)
 
Ovo je predobro da bi bilo istinito :)
Moze li neko da mi kaze o cemu se radi na ovoj trecoj slici, da li su to baterije u raznim bojama ili back coveri?
 
to je to, javljaju istu cenu maltene. a ono bi trebali da budu izmenjivi backcoveri.
 
Eh dok ovo stigne kod nas :bottle:
Mada budimo realni, zasta treba tolika snaga u telefonu, osim da sto pre potrosi bateriju :)
 
sjajno, samo stavim neki drugi rom i potpuni win od telefona
 
eh,da ovo ikada dodje u srbiju...
da bar imam nekoga da mi donese :(((
 
sjajno, samo stavim neki drugi rom i potpuni win od telefona

Taj rom je bolji 10 puta od standardnog samsung Rom-a, a i od drugih costume tako da nema potrebe za tim...
A za ovog sto spominje zte i te šklj firme....Koliko sam ja upucen ovaj telefon proizvodi samsung i tesko da ce doci na nase trziste...
 
Poslednja izmena:
Taj rom je bolji 10 puta od standardnog samsung Rom-a, a i od drugih costume tako da nema potrebe za tim...
A za ovog sto spominje zte i te šklj firme....Koliko sam ja upucen ovaj telefon proizvodi samsung i tesko da ce doci na nase trziste...

Ovaj telefon proizvodi Foxconn, ZTE telefoni su izuzetni za svoju cenu, a ti si rano počeo da troluješ.

Telefon je inače za kinesko tržište, ali će international verzija biti dostupna preko interneta, preorder je već sad moguć, ali su rok za isporuku pomerili do sredine novembra.
 
Taj rom je bolji 10 puta od standardnog samsung Rom-a, a i od drugih costume tako da nema potrebe za tim...
A za ovog sto spominje zte i te šklj firme....Koliko sam ja upucen ovaj telefon proizvodi samsung i tesko da ce doci na nase trziste...
zte najveći prozvođač mobilnih telefona na svetu šklj firma...lol
anyway, da hoću iphone kupio bih iphone tako da ma miui ne zanima ni najmanje.
 
Nije baš zte najveći. A i miui je odavno prestao da bude samo još jedan klon iosa.
 
najveći su jer su najbitniji u najvećoj a uskoro i najmoćnijoj državi na svetu ali slažem se verovatno nokia pravi više telefona. u svakom slučaju su daaaaaaleko od šklj marke.
probao sam miui naravno i pored svega ne mogu da svarim iphonoliki ui, more vanilla look koji svejedno ima teme kao oxygen i cm mi se mnogo više sviđa.
 
Nazad
Vrh Dno