Šta je novo?

MFI kabl

el_patron

Slavan
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruke
3,370
Poena
365
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 5600 + Arctic Freezer 34 eSports
Matična ploča
MSI Tomahawk MAX
RAM
Kingston Fury Beast RGB 2x16GB
GPU
Sapphire 6650XT Nitro+
Storage
Kingston A2000/Transcend 230s/HDD 500GB
Zvuk
Microlab M660BT + Steel Series Arctis 7+ Wireless
PSU
Asus Rog Strix Gold 750w
Kućište
Be Quiet Pure Base 500FX
Monitor
BenQ Mobiuz EX2710S
Miš & tastatura
HyperX Pulsefire Dart Wireless+ HyperX Alloy Origins Red Linear
Mobilni telefon
iPhone 13 mini 128gb
Pametni uređaji
Xiaomi 3C
Pristup internetu
  1. Optički internet
Gde se kod nas moze kupiti MFI kabl za punjenje? Ne mora biti usb c jer imam stari punjac, dakle moze USB.

Gledao sam na kupujem prodajem i ovako po netu, nisam uspeo da nadjem. Naravno, ne mislim na kablove od 4000din, u tom slucaju cu uzeti appleov :D

Vidim da na forumu dosta ljudi hvale Anker, al toga izgleda nema kod nas, a sa alija ne moze da se poruci iz nekog razloga.
 
Zasto dozvoljavate sebi da vam na npr. AE uvaljuju kablove od 2-3$ za 5-10$ samo zato
sto su mu umesto micro ili C konektora montirali konektor za iPhone ???

Ili kablove od 2$ spakovane u lepu kutiju prodaju kao neki original za 10-20€

Kupite kvalitetan konverter micro ili C na iPhone za 1-2$.

 
Konvertori su bili kod nas po 100din ja kupio kod kineza pa znam.Nazalost taj kinez nema vise i uzeo jedan micro to type c za iste pare 100din/kom.
Sa jedne strane je micro usb gde ukljucujes adapter a sa druge lightning ili usb c zavisnosti sta treba.
A kabl kad naleti u lidl imam jedan dal je bio 600 ili 700din mfi sertifikovan.Takodje ikea 999din i imas ga uvek ima mfi provereno.
 
Gledao sam adaptere sa usb na usb c, ali mi ni jedan ne deluje nesto previse kvalitetno. Valjaju li Ugreen MFI kablovi?

Trenutno imam punjac od iphone X koji je na usb, a ovaj novi kabl je lighting na usb c.
 
@el_patron

Mozes da vidis LILLHULT koji Ikea prodaje. Cena je 1000 dinara.
 
Nazad
Vrh Dno