Šta je novo?

Menjačnice

Meni to deluje kao neka prevara. Meni je mail stigao na stari mail koji nikada nije ni reg na Binance, a na mail koji je reg na Binance nije nista stiglo. Budite oprezni, samo toliko...

Kontam da je baza procurela od neke stare menjacnice...
 
Izgleda da je scam.

Na ovoj stranici su izlistani svi oficijelni Binance kanali. Koliko vidim, nema Srbije :(
 
Kao što kaže čovek proculera neka baza korisnika. I meni stiglo na e-mail adresu koju koristim na drugim menjačnicama ali i na istu imam nalog koji ne koristim. Igrom slučaja imam još jedan nalog koji koristim ali tu nisam dobio nikakvo obaveštenje.
 
Koristim Binance prilično regularno, mislim da bukvalno svaki dan od njih dobijam po makar jedan email, sa raznim onim njihovim vaučerima, cashbackovima i sličnim promocijama, ali taj email nisam dobio, a iz uvoda kojeg sam dao ne vidim zašto ne bih dobio i taj, da je validan, tako da je sigurno scam neki. Blic je raspadnut odavno i sramota je zapravo u šta se pretvorio, nekada davno je to bila ozbiljna novina/portal.
 
Ima dosta ljudi na kanalu. Za karticu se još uvek ništa ne zna. Iz Binance kažu da ne planiraju Srbiju još uvek.
 
dkim=pass header.i=@mailersp1.binance.com header.s=scph0122 header.b=oOESm3as;
spf=pass (google.com: domain of msprvs1=19291pjhe_ixt=[email protected] designates 156.70.34.221 as permitted sender) smtp.mailfrom="msprvs1=19291Pjhe_iXT=[email protected]";
dmarc=pass (p=NONE sp=NONE dis=NONE) header.from=mailersp1.binance.com

Ne bi trebalo ni da je spoofovanje u pitanju.

I mene je zacudio mail jer su ga poslali na mail adresu koju ne koristim na menjacnicama.
 
Nzm kolko vas je probalo OKX platformu ali dobra je, nakon registracije sa reff linkom dobijete gift box u kome se nalazi crypto do 10.000usd https://www.okx.com/join/69036808
Dva min posla… posle prebacis dobijeni crypto na bilo koji drugi novcanik ;)
 
Претпостављам да је потребно проћи kyc?
 
Mozes staviti bilo ciji referal kod ali bez njega nema surprice box, i da, miras skinuti aplikaciju i ulogovati se da bi otvorio kutiju… Neki dan sam dobio crypto u vrednosti skoro 250$ od 8 referala…

ima ima, evo upravo gledam :) novi korisnici samo moraju da deposit ili buy 50$ kripta i eto gift boxa

možda sa referalom to nije potrebno
 
Btw cvrsto savetujem uloziti na Kishu 20x perpetual long (ili da ce cena da skace) imam dobar osecaj :DBAC03BFB-6734-4E99-80D8-30C10C68345D.png
ima ima, evo upravo gledam :) novi korisnici samo moraju da deposit ili buy 50$ kripta i eto gift boxa

možda sa referalom to nije potrebno
To je zato sto si bio pametan pa nisi klikno na moj reff link… Da si klikno dobio bi gift box a ja bi isti dobio ako ulozis ;)
ima ima, evo upravo gledam :) novi korisnici samo moraju da deposit ili buy 50$ kripta i eto gift boxa

možda sa referalom to nije potrebno
Citaj polako odozgo napiso sam da nema gift boxa ako nema reff linka… Byw neko se registrovao od vas 063 br…
 

Prilozi

  • A6F0938A-FC8F-4259-BFF0-EC8E12CC8275.png
    A6F0938A-FC8F-4259-BFF0-EC8E12CC8275.png
    178.2 KB · Pregleda: 49
Evo ovako da ne dodje do zabune, prijavis se na link https://www.okx.com/join/69036808
Skines OKX aplikaciju ulogujes se i dobijes od mene gift box, do 10000$ vrednosti, mozda bude kripto u vrednosti 1$ mozda 10.000$ Ko kako ima srece… Obrises reff broj i nema gift box…
 
Kolko vas je iskoristilo skok kishu? A sad perpetual 20x sell rodjaci da ne bude da sam vas zahebo xD
 
Ne samo se prijavis, uneses br mob i mail, skines aplikaciju ulogujes i otvoris hift box :)
Шта ме спречава да креирам гомилу мејлова и јурим разне телефоне? Негде је цака али не знам где, да ли можда при повлачењу са мењачнице?

И само опрезно са давањем савета на основу доброг осећаја, посебно са лонговима и шортовима.

Ништа злонамерно, свакако имамо исти циљ.
 
Шта ме спречава да креирам гомилу мејлова и јурим разне телефоне? Негде је цака али не знам где, да ли можда при повлачењу са мењачнице?

И само опрезно са давањем савета на основу доброг осећаја, посебно са лонговима и шортовима.

Ништа злонамерно, свакако имамо исти циљ.
Ne sprecava te nista… Valjda… Nzm igram po pravilima nije losa zarada i tako… Ne treba mnogo nauke da se udje u trgovinu pogotovo ako ne guras preko 500e i gras kratkorocno, uzmes 10-20% kad vidis da skace ili pada i to je to… Na long/short igram samo kad mi stomak i chartovi to tvrde nepobitno :)
Btw ima li kakva aplikacija za ovaj forum ili sta? Glupost da se uskace svako malo na pretrazivac xD
 
Poslednja izmena:
Hehe, dobri stari CZ, zamalo da me pogodi na stari long.
Isti novčić (1inch) na BUSD i na USDT... polomili neke što su šortovali na BUSD
 

Prilozi

  • 1inch busd.jpg
    1inch busd.jpg
    86 KB · Pregleda: 30
  • 1inch usdt.jpg
    1inch usdt.jpg
    106.3 KB · Pregleda: 28
CZ je magarac… Zato ja ne trgujem na binance vise od 6 meseci… Nazalost na FTX sam imo dosta “orocenih”… Ali sta ces krastavac… Kako dolazi tako i odlazi… Sa puno stresa, zato je sad ovaj OKX zakon…
 
Ja juce poslah sa FTX menjacnice na Exodus nesto LTC-a i gledam jos nista ne stize, a na FTX mi stoji balans 0. Danas udjem opet da proverim, kad imam sta da vidim, pise "FTX is currently unable to process withdrawals. We strongly advise against depositing.", juce toga nije bilo i pise kao da je poslato.
 
stopirali su sve na FTX juce, koliko se secam...
 
Au, a ako se sad svi udruže protivu CZa... BNB je i u jučerašnjem dipu bio oko 50% iznad iznad junskog low-a.
 
stopirali su sve na FTX juce, koliko se secam...
Sada i ja to vidim. Juce rekoh da povucem sve sto imam nakopano (ethw) zamenih za LTC i poslah na Exodus. Nikakvo obavestenje nije bilo da su stopirali isplate. Pomislih da sam pogresnu adresu iskopirao, kad ono patka.
 
Ftx je juce na kratko odobrio withdrawale ali krastavac na kratko… Pukli smo zbog raspalog kockara kome ponestalo svojih para pa resio da se igra sa nasim… A koji sam ja debil, znao sam sta ce da bude cim je pocela prica da ce cz da likvidira sretstva SBFu i povucem sto mi nije stejkovano i sad sedim i smejem se sam sebi xD Valjda volim da rizikujem, sta ces…
Umalo da zaboravim, micite ako imate sta na coinbase… Izgleda da su sledeci brod koji ce na dno… Za sada Binance koji ne volim ni malo i OKX imaju najbolje sanse, OKX je prvi izasao u javnost sa dokazima o pokricu, a izbacili su ga i ovi czovi mutanti…
 
Poslednja izmena:
Evo naj noviji info, bas sam sad proverio za ove sto ih mrzi… Binance, Uniswap, Okx su objavili dokaze o pokricu pa se smatraju validnim… Sem je objavio zvanicni bankrot, znaci nema povlacenja novca sa FTX, coinbase je nesto muljo tako da su ljudi za svaki slucaj poceli da povlace i beze a ovi Huobi ili nesto slicno nzm ni ko su ni sta su, su neka zesca prevara… Dosta manjih menjacnica nije dalo dokaz o validnosti pa ljudi beze i od njih jer posle FTX nista sto nije transparentno nije pouzdano…
 
Ma ja nista i ne drzim na menjacnicama, sve stoji na "trezor" i "exodus", ali "ethw" koji sam rudario nisam imao gde da cuvam, pa sam slao na "FTX", racunao sam, menjacu za "LTC" ili nesto dr. i povlaciti povremeno na neki od novcanika. Sreca, pa nije nesto krupno, tako da ko ga j...
 
Nazad
Vrh Dno