Šta je novo?

Menjačnice

Jesam.

Proslo je 3 dana od pisanja ticketa.


Sent from my iPhone using Tapatalk
To su najveci lopovi, sa njima sam zavrsio prosle godine i naravno nisam dobio novcice nazad.
Ja sam cekao od pola odgovor 90 dana, otvorio ticket u sred bulla pocetkom januara, da bih na kraju digao i ruke od tih novcica i dogovore mi pre nekih dve-tri nedelje sa izgleda da je resen problem u medjuvremenu, novcic izgubio na vrednosti nekoliko puta ...
Tako sam i ja 85 dana cekanja i onda odgovor i prepiske... sad im svako malo saljem tikete i mail sa najuvredjivijim mogucim porukama.
Oni su zbog prevara i kradja ugasili live chat.

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
 
A sta su uradili?
 
Ima neko problem sa ulaskom na bitrex?

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
Eo ga. posle par minuta, ulogovan sam
 
Poslednja izmena:
Na koju menjacnicu moze brzo da se registruje i da se prodaju eth, ltc i funfair?
Da ne pitam na sto mesta, da admini ne zamere, pare kod nas na telenor i dalje?
 
Nisam se logovao na cex.io nekoliko dana sa racunara. Danas pokusam da se logujem i odbija mi 2FA nekoliko puta.
Iskljucio-ukljucio mobilni, povezao ga na net i preko wifija i preko operatera... nista ne pomaze.
Sta sada da radim a da ne blokiram nalog na cex.io?

Hvala.
 
Nisam se logovao na cex.io nekoliko dana sa racunara. Danas pokusam da se logujem i odbija mi 2FA nekoliko puta.
Iskljucio-ukljucio mobilni, povezao ga na net i preko wifija i preko operatera... nista ne pomaze.
Sta sada da radim a da ne blokiram nalog na cex.io?

Hvala.

proveri time-sync na authenticatoru
 
Proverio, kaze da je vreme u redu. Probao opet, isto nece.

Edit: obratio sam se njihovoj podrsci i odgovorili su u roku od 2 minuta.
Navodno sam pogresno ukucao kod (a nisam), prekoracio sam 3 pokusaja i sad moram da cekam 5-6 sati da mi skinu automatsku blokadu naloga. Sa mobilne aplikacije radi logovanje normalno.
Bez veze...
 
Poslednja izmena:
Oni imaju onu filozofiju da nije isto kada kucas na numerickoj tastaturi i na standardnim tasterima (barem kada je u pitanju CCV broj na kreditnoj kartici). Mozda je to.
 
I to sam probao, isto se desava. Do sada mi je uvek prihvatalo sa numerickog dela. Ostaje da cekam do sutra.
 
Sljakace ti to samo kad istekne ono vreme. Ja sam pre neki dan imao problem jer mi nije prihvatao sifru vise od sat vremena. Kasnije je proradilo normalno.

Tapatalk
 
Kolko se čeka na verifikaciju za KuCoin?
Ništa hitno u principu, imam samo 0.1 BTC tamo pa mogu da povučem bez problema, nego čisto informativno.
 
Prijavio se pri prvom pokusaju jutros. Hvala na objasnjenjima i utehi. :)
 
Juce sam prebacivao sam neki XRP sa POLO na FINEX i transakcija je u statusu COMPLETE: ERROR. Pisao sam juce ticket supportu ali se niko ne javlja. Da li je imao neko slicno iskustvo?

Samo da javim da su resili ticket za 8 dana.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
A nisi gledao history za transakcije? Pitam zato sto kad bude tako error za transakciju i history obicno stoji i cancel dugme. Cim kliknes vrate ti se novcici na stanje. Imao sam i ja slicnu situaciju pre neki dan.

Tapatalk
 
A nisi gledao history za transakcije? Pitam zato sto kad bude tako error za transakciju i history obicno stoji i cancel dugme. Cim kliknes vrate ti se novcici na stanje. Imao sam i ja slicnu situaciju pre neki dan.

Tapatalk

Gledao sam,ali nije cancel nije postojao.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li je neko slucajno imao problem sa konfirmacionim mejlom za Withdraw sa Criptopije, kada posalju mail vide se polja za Withdraw i cancel ali kada hocu da kliknem na ta polja ne postoji link, pa moram da se vratim na sajt pa da odustanem, inace do kraja februara kada sam zadnji put povlacio od njh, sve je radilo ok. Probao sam prvo sa BTC, a onda i neke druge, cisto da probam, isto se desava kao da su im broken linkovi.

problem resen, omogucio Withdraw TwoFactor preko Google Authenticator, cekirao Disable Withdraw Email Confirmation, i sve radi ok :)
Ako nekom nedaj Boze zatreba, eto najbrzeg resenja.
 
Poslednja izmena:
^ samo downloaduješ e-mail, otvoriš fajl preko browsera i onda možeš da klikneš

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
A ima li kakvih informacija kad će da im proradi market? 'Beš menjačnicu kad ne možeš da prodaješ novčiće. I to nije par sati ili jedan dan u pitanju pa da im progledaš kroz prste
 
Potrebna mi je mala pomoc:
Imam nalog na CEX-u i 2 kartice verifikovane, jedna master card (telenor) i jedna VISA (leupay).
Pokusavam da prebacim novac na VISU i nikako ne uspevam pa prebacim novac, dok na mastercard prodje bez problema.
Kod vise mi samo izbaci:

Withdrawal Rejected
Unfortunately, your withdrawal request has been rejected.

Withdrawal request details:
Instrument: Payment Card - VISA
Requested amount: EUR 64.00
Commission: EUR 3.50
Total to be sent: EUR 60.50

Nema razloga zbog cega.
 
Mislim da je potrebno da napraviš deposit prvo sa Vise u iznosu od 20ak $, i tek nakon toga će da radi. Pročitaj, piše na sajtu.
 
Potrebna mi je mala pomoc:
Imam nalog na CEX-u i 2 kartice verifikovane, jedna master card (telenor) i jedna VISA (leupay).
Pokusavam da prebacim novac na VISU i nikako ne uspevam pa prebacim novac, dok na mastercard prodje bez problema.
Kod vise mi samo izbaci:

Withdrawal Rejected
Unfortunately, your withdrawal request has been rejected.

Withdrawal request details:
Instrument: Payment Card - VISA
Requested amount: EUR 64.00
Commission: EUR 3.50
Total to be sent: EUR 60.50

Nema razloga zbog cega.

Ne mozes na leupay da prebacis jer je to konkurencija CEX-u. Mozes samo na regularne mastercard/visa kartice.
 
Odradio sam depozit od 20€, i posle toga mi je dozvolio transfer ali pise da treba do 3 dana da legne novac. Tako da cekam sad da vidim da li ce da legne novac.
Malo je glupo da moze depozit a withdraw da ne moze!
032dcef19a0b971d037b0fae1289e226.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Može naravno, samo prvi put moraš da odradiš taj depozit i to je to. Meni je leglo posle 2 radna dana čini mi se.
Mislim da moraš da odradiš depozit za svaku valutu posebno, npr ako hoćeš sad da povučeš dolare morao bi da uradiš depozit od $20.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Što se vremena koje protekne dok ne legne tiče najbrže legne kod domaće banke sa plavim znakom, dok sam probao i kod ostalih, dobijem SMS da imam priliv na karticu, ali sredstva budu dostupna tek nakon par dana.
Znam da nije tema, ali eto da ne paničite ako ne legne posle par minuta kod neke druge banke.
 
Nazad
Vrh Dno