Šta je novo?

Menjačnice

Mislio sam da udjem u raspravu na prvom pitanju medjutim toliko cekam pare da legnu i sta sad da se natezem sa njima da mi zamrznu akaunt ili sta vec mogu a taman legle....i samo sam odgovorio kratko po recenicu-dvije na svako i eto.
Jutros kupio eth za dio para i sad sam ih poslao na binance, cekam potvrdu izgleda da je sve u redu.

Sent from my Z5
 
@Lappy

Što ne probaš na laptopu da namestiš lokalno vreme i da skineš WinAuth? Kontam da ne bi trebalo ništa da ga koči.
 
Hvala, u medjuvremenu nešto slično sam i uradio.
Setio sam se da imam 2fa na drugim nekim meni nebitnim menjačnicama i na skrill-u koji sada ni ne koristim, pa sam tamo eksperimentisao. Rešenje je bilo da odabarem drugu vremensku zonu na lapotopu, tj ovu gde sam. Što je valjda i logično, ali na Tajlandu je radilo bez diranja toga, pa nakon dva neuspela pokušaja nisam više smeo da rizikujem
 
Niko od vas ne cuva na cryptopia? maintanance za coin traje vec 10dana.... support im je 0. forum prepun nezadovoljnih ljudi. ne znam sta mi je ciniti..

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
 
Poloniex... Magarci. Cekao sam 3 meseca da neko pogleda dokumenta, od avgusta do decembra (znaci i vise od 3). Na kraju kad su se nakanili da se jave, vec sam imao accounte na barem 5 Exchange-a, ukljucujuci Bitrex i Binance, pa im nisam ni odgovorio.
 
Konacno posle dva meseca su mi verifikovali status na BItstampu i kupio sam nesto sitno Litecoina.Kakav je whitdraw?Ima neko iskustva vidim da su provizije jako dobre naspram cexa koji dere.
 
Provizije? 0% je na sve coine koliko sam vidio

Sent from my Z5
 
Evo sada bas i meni stigao mail da je prosla verifikacija. Jedino sto ne podrzavaju debitne kartice kao cex. A provizija je ista kao na cexu kada se ulazi i izlazi u fiat, 0.25%. Moracu malo da iscitam ovu temu dal je neko pisao kako povlaci pare kod nas sa bitstampa.


Jedino sto mi je na cexu mnogo lepse odradjeno, grafik, pa pratis kako se cena krece. Na bitstampu imas listu koji kupuju, oni koji prodaju i to je to.
 
Poslednja izmena:
I meni stigao Bitstamp danas. Posle 2.5 meseca
 
Možeš. I jeste jedan od načina, to inače rade ljudi, ali kao što neko reče juče, pre bih se puk'o u venu nego u Tether. Ja bih svakako sačekao vikend jer se prognozira oporavak uveliko, ali kako voliš.
Jedini si na forumu pogodio vikend. Prosvetli nas druze....
 
Ocelavio sam čekajući registraciju na Cexu.

Послато са E6653 уз помоћ Тапатока
 
Možda neće ni da otvore... Red bi bio da se pojavi neki konkurent njima koji dozvoljava rad sa debitnim karticama iz Srbije.
 
Koliko vam je trajala verifikacija naloga na Poloniex-u?


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Ako se dobro sećam, verifikacija se završava brzo. Da li je bilo desetak minuta ili sat vremena, ne sećam se.
 
Možda 2016. ja čekam već dve nedelje, a čitao sam da su ljudi čekali i 2.5 meseca... Na bittrex-u su mi verifikovali za 8 dana.
 
Ja cekam vec par nedelja. Treba mi samo zbog pascal-a


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Ako se dobro sećam, verifikacija se završava brzo. Da li je bilo desetak minuta ili sat vremena, ne sećam se.
Jesi dobio obavestenje na mail? Ja sam vec 10x poslao jer mi sajt iznova i iznova dozvoljava da saljem.... A odgovora nikakvog ni pozitivnog ni negativnog. Na profilu i dalje stoji legacy.


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Verifikaciju sam prvi put odradio web kamerom. Slika je bila očajna, a ja sam je slučajno poslao. Odmah sam napisao supportu da mi omoguće ponovnu verifikaciju. Ništa mi nisu odgovorili na mail, ali sam sutradan mogao ponovo da verifikujem nalog. Ovoga puta sam verifikovao nalog preko mobilnog telefona. Slika je bila odlična, verifikacija prošla brzo. Nisam dobio potvrdu na mail, verifikacija odrađena 29.12.2017 (imam datum za support ticket na 28.12.2017.).
 
Poslednja izmena:
Evo sada bas i meni stigao mail da je prosla verifikacija. Jedino sto ne podrzavaju debitne kartice kao cex. A provizija je ista kao na cexu kada se ulazi i izlazi u fiat, 0.25%. Moracu malo da iscitam ovu temu dal je neko pisao kako povlaci pare kod nas sa bitstampa.


Jedino sto mi je na cexu mnogo lepse odradjeno, grafik, pa pratis kako se cena krece. Na bitstampu imas listu koji kupuju, oni koji prodaju i to je to.
Klikni tradingview, ima zene ima sve

Sent from my Z5
 
Koliko vam je trajala verifikacija naloga na Poloniex-u?


Gesendet von iPhone mit Tapatalk


Meni pre par dana zavrsena posle najvise 7 dana cekanja.Jos svece njesra je sto su i pored slika i svega trazili mi DODATNO da se slikam,da drzim parce papira itd...pored toga sto mi je kao sve proslo ok.
Ja se iznervirao i nisam se ni slikao niti slao ponovo....kad mi dune i ako dune odradicu,ako ne...ko ih j....
 
A jel si dobio informaciju na mail? Posto meni nista ne stize. Ni pozitivno ni negativno.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
I meni stoji već duže vreme, niko ništa ne javlja

Sent from my HUAWEI P8 using Tapatalk
 
Jel i ti mozes da kreiras ponovo zahtev za verifikaciju?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ja mogu svakih 24 casa iznova i iznova da ga verifikujem... u sustini nikakav odgovor niti slicno....


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno