Šta je novo?

Menjačnice

A da se maknes sa menjacnice koja dva puta propada, ili cekas da bude treca sreca?
 
A da se maknes sa menjacnice koja dva puta propada, ili cekas da bude treca sreca?
Ne mogu, vezan sam ugovorom. Ne sa menjačnicom, nego sa ortakom koji je napravio bot-a isključivo za poloniex. Fino smo prošli , naročito za vreme free fee koji su nam dali nakon poslednje krađe. Inače ne držim "sva jaja u istoj korpi" :)
Zato mi niko ne moze pomoći, izgleda da ste svi pobegli sa poloniex-a.
 
Gate.io ili Uniswap
 
Postavicu i ovde pitanje mozda neko zna odgovor ili je imao slican problem. Elem, imam nesto sitno BNB na Binance Dex, logovao sam se preko Ledger-a, sada taj sajt nema vise, kazu da je sad trust walet ekstenzija za browser preuzela sve to, kad se tamo ulogujem sa Ledgerom saldo 0, lista mi neke adrese sa Ledgera ali nigde nema sredstva. Gde gresim. Evo u prilogu gde sam se logovao. Hvala
 

Prilozi

  • IMG_20240116_000128.jpg
    IMG_20240116_000128.jpg
    241.1 KB · Pregleda: 12
Nemam Ledger... Ali ako si imao sredstva... probaj sa recovery phrase
 
Gate.io ili Uniswap

Registrovao se na gate io. Uradi KYC. I srecom prebacio manju sumu, oni mi zabranili w.
Changes to your account's security settings have been detected. To protect your funds, the withdrawal is disabled for 24 hours

Nadam se da ce sutra odblokirati
 
Pretpostavljam da je to neka vrsta sigurnosnog mehanizma, odblokiraće withdraw posle 24h sigurno
 
Sto se tice bezbednosnih mera, tu je Gate i ranije bio broj 1.
Login sa MFA je paklen, stize ti SMS kod, drugi kod na mail, sve moras uneti u roku od 1 minute.
Prilikom bilo kakve kupovine/prodaje imas posebnu sifru koju unosis.
 
SMS kod ne stize istog trenutka, mail kod isto tako kasni a vremenski interval za verifikaciju oba koda je 1 minut.
Svaki put se unos koda obavlja u poslednjih 5 sekundi pa ako nisi dovoljno brz, mozes imati problem.

Ne znam da li pokusavas da budes duhovit ili imas drugacije iskustvo ali samo prenosim svoja iskustva sa Gate.io.
 
Slični problemi mogu da se dese i na Binance, kada se menja browser. Navodno pošalju mejl za potvrdu, a njega nema po pola sata. Klapacius je u potpunosti u pravu.
 
Vidim da se koristi uglavnom raiffeisen i intesa za kupovinu... sinoc sam probala preko mobi i skontala da od toga nema nista. Jel mogu da otvorim ovaj iracun u R banci? Ili ne? Kakva su vam iskustva?
 
Prijatelju, imaš sve opisano u temi za R banku. Nema potrebe da se registruješ pod ženskim imenom, niko ti neće pomioći ni više ni manje, nego da se predstavljaš kao muško. Ovako samo iritiraš.
 
Registrovao je mene Bog kao zensko, htela ja to ili ne 😂 hvala na usmerenju!
 
Vide, stvarno je žensko:oops:
Onda da pomognem.
Ja se sa r bankom rastao relativno skoro, nisu umeli da objasne kako to ja ne mogu da plaćam šta hoću dok može da mi se naplaćuje šta neću, bilo tu mnogo tucmuckanja... al da naglasim, ovde još niko nije prijavio ništa slično.
 
Dobih preporuku za intesa internet karticu, sto mi zvuci kao kompletna besmislica i nema mi logike da je tako lako. Mozda jer mi je mozak kao zeni prespojen da trazim komplikovano i teze .
No, zao mi je sto cujem da si imao takvo iskustvo. Gledam sta sve nude od racuna i glava me zabolela od informacija. Kojim racunom ti kupujes sad kad nisi vise sa R?
 
Trenutno i ne kupujem, još se nisam ni smislio gde i kako. Računam, još koju uplatu preko banke da imam crno na belo... videću.
 
@pocca , trebalo bi da ti R radi, oni krajem ovog meseca startuju neki kripto trading program za retail, tako da su kripto friendly, ne znam samo dal je to za Austriju ili globalno.
Ali bez obzira na to, uplate su do sada radile. Ne moras iRacun, mozes i Visa Virtuon, za iRacun ne moras da se cimas kod njih, mozes video pozivom sve da obavis, za Virtuon moras.
 
Prvi put u karijeri sa CEx.io, problem ! hteo da kupim nešto SOLa kad je bio onaj pad noćas, da prebacim na PHemex i zaštitim Long pozicije, SOL valjda najjeftiji za prebacivanje. i kako sam cancel-ovao loše postavljen buy order na SOL EUR Spot-u, tako je order postao "rejected", a para niđe..
Evo prošlo već skoro 7 sati , para i dalje nema, poslao im preko čata sve što treba da mi odblokiraju pare. pošto je support bio offline u to vreme, četovao sam sam sa sobom a to je poslato mejlom njima.
U međuvremenu ustanovio da to nije više onaj stari CEX, jer im podrška radi vrlo ograničeno..

Kakva su vaša iskustva sa CEX.io u zadnje vreeme ? Ja ga koristim i pored velikog fija, jer sam sa njim mogao uvek trenutno da prebacim pare sa mobi i Raj kartica, kupim šta mi treba, prebacim na Phemex i spasem se eventualne likvidacije. nikad jednog problem nije bilo, isto tako i pri povlačenju love.
 
I za mene je Cex.io OK. Samo sam jednom imao problem sa povlacenjem novca na VISA karticu od Raj... banke, pa sam pisao podrsci i slao im slike na mejl i resili mi u roku od nekoliko dana. Tada sam prodao, cini mi se LTC ili BTC, a pre toga nisam povlacio fiat 6-10 meseci, a ni logovao se mozda i god. dana i stalno mi trazili da dodam karticu (kartica VISA validna, pre toga stalno povlacio preko nje) i na kraju je bilo do njih, objasnili mi preko mejla sta da odradim i odblokirali.
Edit:
Nisam nikada kupovao preko njih, samo povlacio na VISA karticu eur.
 
I za mene je Cex.io OK. Samo sam jednom imao problem sa povlacenjem novca na VISA karticu od Raj... banke, pa sam pisao podrsci i slao im slike na mejl i resili mi u roku od nekoliko dana. Tada sam prodao, cini mi se LTC ili BTC, a pre toga nisam povlacio fiat 6-10 meseci, a ni logovao se mozda i god. dana i stalno mi trazili da dodam karticu (kartica VISA validna, pre toga stalno povlacio preko nje) i na kraju je bilo do njih, objasnili mi preko mejla sta da odradim i odblokirali.
Edit:
Nisam nikada kupovao preko njih, samo povlacio na VISA karticu eur.
I ja povlačim i na Visa (Raj) i na Master (mobi): sa Rajem se pojave najkasnije sledeće jutro u sistemu (nešto kao delimično proknjiženo), možeš da plaćaš sa karticom, ali pare nisu vidljive u saldu računa.. sledeći dan bude sve full proknjiženo.. sa Mobi traje 2-3 dana ali se onda pojavi sve u fullu (dotle sredstva ne mogu da se koriste). Jedino mi se taj fee na CEX.io baš ne sviđa, al mislim da je i ECD podigao feejeve.. ne znam jel ima nešto treće da prihvata kartice naše ?
 
Meni legnu pare na racun u roku od 15-30 min. Samo da napomenem, nije srpska kartica, a ni banka. Verovatno ovi nasi nesto jedu g.... Isto kada sam povlacio sa ecd-a u din. preko komercijalne banke 15-30 min. nekada malo duze, mada vise ne povlacim preko njih.
 
Postavicu i ovde pitanje mozda neko zna odgovor ili je imao slican problem. Elem, imam nesto sitno BNB na Binance Dex, logovao sam se preko Ledger-a, sada taj sajt nema vise, kazu da je sad trust walet ekstenzija za browser preuzela sve to, kad se tamo ulogujem sa Ledgerom saldo 0, lista mi neke adrese sa Ledgera ali nigde nema sredstva. Gde gresim. Evo u prilogu gde sam se logovao. Hvala
Ako se nekome desi ovo resenje je da se resetuje Ledger i ubaci ponovo seed phrase jer se prilikom apdejta Ledger resetovao i izgubio adrese. Hvala svima koji su pokusali da pomognu
 
Nazad
Vrh Dno