Šta je novo?

Mehanicke Tastature

Mogli bi da rade fabricki takve space tastere
 
Ima li neko iskustva sa Razer Blackwidow Ultimate Stealth tastaturom?
 
Interesuje me neki opsti utisak, glasnoca, udobnost tipki itd. Da li se lako prlja? Posto vidim da je neka mat povrsina u pitanju na kojoj lako ostaju otisci.
 
Tastatura iako je stealth u nazivu i dalje se cuje, doduse ne toliko koliko obicna verzija, ali opet i logicno je da ce da se cuje jer je mehanicka. Sto se tice prljanja, da, ona dole povrsina ispod tastera moze da se "umaze" ali nije nista strasno, mislim bar meni ne deluje toliko uocljivo. Udobnost i generalni utisak mi je OK, pre svega sto nisam neki korisnik ovih tastatura pa ne mogu da ocenjujem i uporedjujem, ali generalno kucanje a i utisaniji zvuk na njoj meni licno prija.
 
Hvala!

Dvoumim se izmedju te i Corsair Raptor K40 iako nije mehanicka ali jako lijepo izgleda...
 
Imam v80 KBP sa red switchevima, al me svrbi da umzmem i 60% green. Kolko je bucan taj green switch?
 
Da li ima da se uzme kod nas neka mehanicka tastatura sa YU rasporedom znakova (QWERTZ)? Ubih se trazeci i nisam uspeo.
 
Razer Blackwidow Chroma Stealth se ne moze naci nigdje na Balkanu sada? Gledao sam i u HR, BiH, SRB i SLO ama bas niko nema u ponudi ovu tastaturu...
 
Pa u odnosu na Ducky, Das Keyboard, Max Keyboard, Filco i sl. i jeste krs :)
 
Mislio sam da naruči kod nekog rođaka, prijatelja i sl
 
Glupo pitanje: Jel postoji kod nas mozda neka prodavnica da ima na prodaju custom Keycaps? :d
 
Pozdrav!
Ovo su mehaničke tipkovnice po mom izboru, moje mišljenje je da su to najbolje tipkovnice ikad napravljene, kome ne smeta retro izgled, klik zvuk, duboki hod (vole je svi koji su naučili pisati na mašine), ovo je najbolja tipkovnica za pisanje, za igranje ne koristim pa o tome ne mogu govoriti. Moja kolekcija se sastoji od pet tipkovnica, dvije nove u kutiji, dvije rabljene ps/2 i jedna terminalka.:)IMAG0331 – kopija.jpgIMAG0336 – kopija.jpgIMAG0339 – kopija.jpg
 
Lepo, lepo :)
Gde nadje ove nove i jos sa YU rasporedom?
 
Da li neko ima Cooler Master mehanicku tastaturu?
Konkretno me zanima TK serija.
 
Da li neko ima Cooler Master mehanicku tastaturu?
Konkretno me zanima TK serija.

Najjeftinija dobra mehanicka tastatura koju mozes naci kod nas.
Mozda i najbolja koju mozes kupiti legalno u Srbiji.

Tasteri su mi se minimalno "zasijali".
Tragovi leve sake mi se vide kod tab-a i tilde na kucistu (tako drzim ruku kad ne kucam).

Moja je ultimate, ali bi trebalo da imaju iste "probleme".


Menjao bi je samo zato sto volim tastature, pa bi hteo da probam i nesto drugo tipa daskeyboard 4 i sl
 
Kupio CM Storm Quickfire TK, trebaće mi malo vremena da se naviknem.

(prvo će me sestra streljati u ponedeljak kad bude videla šta mora da sluša po ceo dan)


Nije bilo modela koji sam prvobitno hteo i koga sam dobro prostudirao po netu, pa sam onda brzopleto prihvatio prvi koji su imali na stanju. Ne znam da li ću moći da se naviknem na to što su spojeni numerički tasteri i home/del/insert tasteri. Takođe, ne znam da li ću moći da se naviknem na mali enter.

IMG_20150523_133810.jpg
 
Nazad
Vrh Dno