koji model vredi uzeti (ako uopste vredi uzimati) ?
kako se ponasa u radu... neke osnovne karakteristike...
ajd'... 😀 😀
ps. da ne zaboravim, pitam ovo posto mi treba nesto sto bih mogao da koristim kao diktafon a da posle to sto sam snimio mogu da prebacim u wav... ili se vise isplati neki palm (pocket pc)????
svaki predlog je dobrodosao 😀 (<=da li se ovo pise zajedno ili odvojeno nisam siguran )😀
kako se ponasa u radu... neke osnovne karakteristike...
ajd'... 😀 😀
ps. da ne zaboravim, pitam ovo posto mi treba nesto sto bih mogao da koristim kao diktafon a da posle to sto sam snimio mogu da prebacim u wav... ili se vise isplati neki palm (pocket pc)????
svaki predlog je dobrodosao 😀 (<=da li se ovo pise zajedno ili odvojeno nisam siguran )😀