Šta je novo?

maxtor 120 Sata

whiplasher

Slavan
Učlanjen(a)
14.09.2007
Poruke
3,177
Poena
435
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 5 5600x + NZXT Kraken X63
Matična ploča
MSI Mag B550 Tomahawk
RAM
G.Skill 32GB Trident Z RGB DDR4 3200MHz CL16
GPU
Powercolor Red Devil 6700 XT oc
Storage
Samsung 850 Evo 250gb + Patriot Burst 480gb + Storage hdd-s
PSU
Evga GQ 850W
Kućište
Coolermaster Mastercase 5 pro + Tempered glass
Monitor
AOC Q32E2N
Miš & tastatura
Anne Pro 2 lubed + foam, Logitech MX518 Hero, G500, ROG Spatha X, ROG Keris, ROG Gladius III Wireless, Asus Tuf M3
Ostale periferije
APC Line-R 1200
Mobilni telefon
S23 plus
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Maxtor DiamondMax Plus 9 120GB Sata/150 HDD drzao sam na starom racunaru i onda je poceo da mi blokira Windows prilikom kopiranja fajlova. U taskbaru pojavljivao mi se zuti trougao u kome je pisalo write error ili tako nesto. Izbacio sam taj disk jer nisam znao o cemu se radi. Sad sam ga ubacio u novi komp u kom vec imam dva sata diska, WD 36.7 i WD 250 (doduse rade kao ide jer nisam instalirao drivere - nemam floppy). Medjutim ista stvar. Odmah nakon sto se digne win koji je na WD-u 36.7, pojavljuje ste zuti trougao sa natpiso file write error. Sad mi se to pjavljuje i kad nista ne radim, tj kad ne kopiram nista na Maxtora. Ima li mu spasa ili da ga bacam u djubre?
 
testiraj ga necim....
 
Ok ali chim ga prikljucim windows poludi i izbacuje mi taj trougao dok ne zablokira. Probacu ga testirat sa HD tune?
 
Poslednja izmena:
Sutra cu testiran nechim pa cu instalirat win na njega pa cu javit.
 
Skinuo sam Seatool, napravio boot cd. Uradio full erase, posle format u winu. Uradio sam test sa HD tune. Rezultati standarni za ovaj disk. Nije dosad ni jednom izbacio zuti trougao. Evo upravo kopiram 16GB na njega, sve ide ok za sada, 5-6 min za 16GB.
 
Poslednja izmena:
Da na nesrecu osvjezim temu:) Radio extra 8 dana i opet ista stvar. Kopirao sam film sa maxtora na usb i opet zuti trokut - write file error. Medjutim sad sam kompletan taj folder gdje je bio film koji sam kopirao izgubio (nema ga vishe na hdd-u). Izgleda da je doslo vrijeme da ga bacim?!
 
Poslednja izmena:
ocigledno problemi sa losim mediumom
pojavljuju se bs....
 
Nazad
Vrh Dno