Šta je novo?

MAX [nije tema o HBO Max]

Probao i ja preko ARG ali neće ni meni.Videću kad dodje kod Nigerije da li ću moći.🤣
 
Al sad bez zezanja.Kakav li će im biti sistem doplaćivanja za taj Premium paket pošto ćemo dobiti standardni.Verovatno kao i za Tidal...
 
Znači očigledno ipak svi na Standard paket. Iskreno sam iznenađen tom odlukom.
 
Za mts i supernovu se jos uvek ne zna, ali najverovatnije ce biti isto..
 
Telemach BiH (važi za sve članice UG) objavio vijest u vezi HBO Max-a i migracije na MAX
S tim da se ta promena sa Premium na Standard neće desiti odmah po doslasku Maxa nego početkom avgusta. Tako mi rekoše iz Telemacha.
 
Valjda će moći da se doplati za Premium paket, Standard mi ne treba.
 
Апликација се појавила у Гугл продавници на андроид боксу, стим што не може још увек да се инсталира, барем ја нисам могао, већ враћа на почетну страну Гугл продавнице, када хоћу да је инсталирам, у питању је андроид бокс watch onn!!!
IMG_20240508_112853.jpg
 
Шта ова промена значи у погледу садржаја? Ја колико сам приметио ХБО Макс сада има филмове у понуди из свих битнијих филмских продукција и дистрибуција осим Дизнијеве. Сви су ту... Paramount, Sony, Universal, Fox, Lionsgate, наравно и њихов Warner Bros и A24 са којима имају екслузиван уговор као Нетфликс са Сонијем.
 
Шта ова промена значи у погледу садржаја? Ја колико сам приметио ХБО Макс сада има филмове у понуди из свих битнијих филмских продукција и дистрибуција осим Дизнијеве. Сви су ту... Paramount, Sony, Universal, Fox, Lionsgate, наравно и њихов Warner Bros и A24 са којима имају екслузиван уговор као Нетфликс са Сонијем.
Discovery dokumentarci, reality i sport.
 
… dolazi i OI, Eurosport, Discovery… ali videćemo kako će se to preklopiti sa novim planovima kod operatera…
 
OI 2024 prenos je za sve korisnike.
Bar mi se čini da je tako najavljeno. Inače može da se skine za ios aplikacija ali nema podrške za ovaj region i naravno, nisu podaci za logovanja u upotrebi.
Izbacili su HBO oznaku u naslovu. Od HBO i Cinemax do HBO max pa preko ovoga do ko zna gde 🙂 biznis plan firma na tri slova 🙂
 
Baš me interesuje kako će da reše to u vezi prava prenosa sportskih događaja. Svedoci smo da se npr neki strani kanali skrembluju na našim kablovskim operaterima kada prenose neki sportski događaja za koji neka naša televizija ima prava.
Ako je RTS kupio ekskluzivna prava za OI za teritoriju Srbije, čisto sumnjam da će dopustiti MAX-u da prenosi to isto. Isto kao kad HRT prenosi Ligu šampiona, skrembluju ga.
Videćemo
 
… pa, isto kao i do sada na Eurosportu… sada će biti i unutar aplikacije MAX, kao i do sada u njihovoj Eurospor player app…
nisi mogao jer piše da će biti uskoro. Android 📱
Pogledajte prilog 441524

svodi se na ovo

da budem iskren, ne znam što je ovako urađeno. samo zbunjuje narod
… ovaj ‘preorder’ na tvOS je ivek samo kao podsetnik i teaser, znam po klincu na Arcade… :)
 
Baš me interesuje kako će da reše to u vezi prava prenosa sportskih događaja. Svedoci smo da se npr neki strani kanali skrembluju na našim kablovskim operaterima kada prenose neki sportski događaja za koji neka naša televizija ima prava.
Ako je RTS kupio ekskluzivna prava za OI za teritoriju Srbije, čisto sumnjam da će dopustiti MAX-u da prenosi to isto. Isto kao kad HRT prenosi Ligu šampiona, skrembluju ga.
Videćemo
Pa to je Eurosport, oni imaju globalna prava za sve teritorije, i ne podležu bilo kakvom skremblovanju
 
Dostupan je i za Android mobilni telefoni. Za sada još uvek ne može da se instalira. Screenshot_20240508-205522.pngScreenshot_20240508-210215.png
 
Mic po mic i možda shvate da je najbolje da se vratimo na dva-tri jaka striming servisa. A ne ovo da svaka produkcijska kuća pokreće svoj striming.
 
Ћути код нас је чак и подношљиво. Гледао сам пар клипова од америчких јутјубера, врло популарних са по 10 000+ коментара испод сваког клипа који луде буквално на све ово што се догађа са стриминг сервисима тренутно. Они предвиђају да ће балон пући и да ће многи стриминг сервиси пропасти као што су сад рецимо Туби, Јутјуб тв, Слинг, Плуто, Парамаунт+... Прво је огромно незадовољство што се рекламе убацују, након тога наравно подизање цена. И на крају број стриминг сервиса. Потенцира се такође да више ни онај "корд катинг" што су звали нема смисла јер више није ни јефтиније од обичне кабловске. Тако да је свеукупно незадовољство све веће и веће па ћемо видети у ком правцу све ово иде.

Знам да је офтопик на неки начин и извините али сам само хтео да се надовежем на овај претходни пост о могућем смањењу броја сервиса.
 
Najavljen "Bundle" nije jedan striming servis, već paket od tri komada striming servisa.
 
Toliko su se trudili da razruse klasicnu kablovsku pretplatu da bi se na kraju vratili na staro...
 
Poslednja izmena od urednika:
Držite se teme.
 
Vrh Dno