Šta je novo?

MAX [nije tema o HBO Max]

A jel onda imamo lokalni sadrzaj i titlove ako se uzme preko Arg?
To je stvarno povoljno za 4K paket, bolje nego preko operatora.
 
A jel onda imamo lokalni sadrzaj i titlove ako se uzme preko Arg?
To je stvarno povoljno za 4K paket, bolje nego preko operatora.
Da. Sadržaj i titlove ti prikazuje na osnovu toga iz koje države pristupaš sadržaju, a ne prema tome u kojoj je državi nalog kuplje. Dakle, u Srbiji gledaš srpski sadržaj, bez obzira gde je nalog kupljen (isto kao i kod Netflixa, Amazona itd).
 
Svi mi koji smo pretplaćeni preko kablovskog operatera prelazimo na standarni plan pretplate bez reklame i bez 4k rezolucije. Biće dostupna i nadogradnja na premium plan pretplate. Ovako je preko kablovskih operatera u Ameriku: Маx долази у три различита плана: са огласима, без огласа и крајње без огласа. Без огласа је стандардни план који можда већ имате ако сте се пријавили за ХБО преко другог сервиса за стриминг или кабловског провајдера, и пружиће вам прилично добро искуство стриминга без огласа. Међутим, ако имате велику породицу или желите да искористите предности 4К телевизије, можда бисте желели да надоградите на скупи ниво Ултимате Ад-Фрее.

Ако тражите најјефтинији начин за стримовање ХБО садржаја, вероватно ћете бити у реду са најнижим нивоом који подржава огласе. Имајте на уму да су ХБО емисије првобитно биле дизајниране да се емитују на ХБО-у — премиум кабловском каналу чији је читав посао недостатак огласа. Те паузе за огласе ће бити незгодне и наметљиве.
Koji je operater ovo objavio?
 
Kakve veze imaju americki operateri sa nasim? Ne mora da znaci apsolutno nista
 
Pa je l uzeo ko taj ARG Max?Nek napiše kakva su iskustva.
Ja planiram uzeti sebi kad i kod nas stigne Max pa da gledam bez VPN-a.
Ali čitam na drugom forumu iz regiona da ljudi koriste preko ARG. Može se platiti direktno preko Max stranice ili preko Google Play ARG.
 
Ja planiram uzeti sebi kad i kod nas stigne Max pa da gledam bez VPN-a.
Ali čitam na drugom forumu iz regiona da ljudi koriste preko ARG. Može se platiti direktno preko Max stranice ili preko Google Play ARG.
На ком другом форуму? Може одговор и преко поруке, хвала
 
Kod nas su HBO kanali uglavnom u HBO paketu tako da odatle ne mogu da ga izbace kao kod njih iz filmskog paketa recimo..Svakako ostace svima samo je pitanje koji, standard ili premium
 
Svaki operater može samostalno odlučiti koji će paket ponuditi i kolika će cena biti. Tako je bar podrška odgovorila nekom na bh forumu.

Screenshot 2024-04-26 at 19.28.42.png
 
Ja slao mejl supernovi, oni standardno odgovaraju sta zele a ne ono sto ih pitas, ali posle par mejlova su mi rekli da nemaju informaciju da li ce biti standard ili premium plan.
 
Nazad
Vrh Dno