Šta je novo?

Mass Effect i Kaspersky

Y2K986

Slavan
Učlanjen(a)
13.11.2007
Poruke
211
Poena
330
Poz svima.

Mozda sam promasio mesto za temu,ali svejedno moram da pitam.Odlucio sam da odigram mass effect 1 ali javlja mi se jedan problem.Naime po prvom startovanju igre dobijam 1 frame svake 5 sekunde.Znao sam da nesto tu ne shtima.Pokusavao sam sa podeshavanjima u opcijama ali to nije dalo nikakvog rezultata.Sve mi je nekako smrdelo na Kaspersky.Iskljucio sam ga na 5 min. i voila.Sve je radilo extra.Ali to je trajalo do trenutka kad je kaspersky krenuo opet da radi.E sad,mogu ja lepo svaki put kad igram igru da iskljucujem kaspersky,ali on mi treba jer sam stalno online,a i u mrezi sam sa nekih 70-tak kompjutera gde ko zna cega sve ima.Tako da mi se ta opcija bas i ne svidja.

Pitanje je: Ima li neko ideju koji proces "zakuca" kad KIS krene da radi?Trazio sam da nadjem,dozvolio sam igri sve "risurse" u KIS-u,ali ne vredi.Bilo kakva ideja?Mozda neki patch koji ce da resi problem?Bilo sta...
 
Da ovo je poznat problem sa KIS i ME. Ja sam zaboravio kako je to funkcionisalo kod mene.
Probaj da ga dodaš u exclusions. (settings>threats and exclusions).
Koja verzija KIS je u pitanju?
 
Da ovo je poznat problem sa KIS i ME. Ja sam zaboravio kako je to funkcionisalo kod mene.
Probaj da ga dodaš u exclusions. (settings>threats and exclusions).
Koja verzija KIS je u pitanju?

KIS 8.0.0.454

Ajd javi ako se setis jos necega,bice od pomoci. ;)

P.S. Dodao ga u exclusions i resen problem!!Hvala!!! :))
 
Poslednja izmena:
Ja koristim KIS 2010 i nije mi pravio nikakve probleme sa Mass Effect 1!
 
Nazad
Vrh Dno