Šta je novo?

Marvel’s Spider-Man

Ne, manje vise je ista igra.
Ako ti se nije svideo original, nemoj ovo ni da instaliras..
 
Jel bolji Miles Morales od proslog (zanimljiviji)? Iskreno sam odustao na pola prošle igre, smorio sam se (licno iskustvo)
Jer ocigledno Sony resio da nas muči da ne izadje biser iz '2015 za PC... :) (Bloodborn)
Ja sam tu sada na 53% igre i meni se svidja ali je ne igram svaki dan nego na rate.

Sto se tice Bloodborn mislim da cekaj ovaj remaster za ps5 da izadje pa ce da izbace i za pc, nema sanse da propuste da uzmu pare na BB a isto tako sam ubedjen da ona objava za Demon's Souls Remake kada je izasao prvi trailer je pokazano da pise ps5 i pc i posle su taj uklonili a izbacili novi gde je pisalo samo ps5.

Vec se pojavljuju vesti za Ghost of Tsushima da se sprema za sledecu godinu da izadje za pc. Manje vise sve velike igre sa ps5 ce pre ili kasnije izaci na pc.

Novi GoW pa Horizon Zero Dawn ce sigurno pred kraj sledece godine da izadju za pc i time se drasticno smanjuje vreme cekanja na velike eksluzive sa ps5, jer videli su da mogu dodatno da zarade jos ko zna koliko a ovo sve sto su do sada izbacili je donelo jako velike para na njihov racun. Tako da je samo pitanje kada?
 
Mislim da novi GoW nece tako brzo na PC, mozda tamo krajem 2024..
 
Za ulaz u Spiderman univerzum cekam Miles Morales-a. Iskljucivo radi atmosfere, NY tokom Bozica pada sneg sve okiceno.

image-w1280.jpg
 
Nazad
Vrh Dno