Šta je novo?

malo testiranja

  • Začetnik teme Začetnik teme D-KEE
  • Datum pokretanja Datum pokretanja
Samo 17 You're natural! sha da kazem.🙂
 
Jedva sam skupio 18 poena. 😀 😀
 
😉 😀

(...samo 16, stidim se, evo pokrio sam se usima...)
 
Evo i ja kao Aca, kvota za punoletne 😀 18
 
Aca je napisao(la):
Jedva sam skupio 18 poena. 😀 😀
Nema sta vrag si😀😀, *****ale me neke silikonke.
 
Iz prvog puta 15 a drugi put 19. 😀
Sve pohvale za link 😀
 
Grobar je napisao(la):
Iz prvog puta 15 a drugi put 19. 😀
Sve pohvale za link 😀
Komsija to se ne vazi.😀😀
 
Aca je napisao(la):
Mali, mali, slagao si bar za jedne. 😛 😀 😛

Ma jok, samo imam mnogo slika na kompu. Sad sam poceo da ih stavljam po jednu u svaki direktorijum na hardu, na svakoj particiji, samo u windows/system imam 5 komada radi uroka 😀.
 
Nazad
Vrh Dno