Šta je novo?

Malo pitanje

  • Začetnik teme Začetnik teme ubica
  • Datum pokretanja Datum pokretanja
U

ubica

Guest
Imam HIS 9700pro koji se clockuje na 9800xt. 415/730 pritom je na tu kartu stavljen cooler master (sendvic) a i na memorijama su mali hladnjaci. U marku 2001 radi [21000] u 2003 [6500], a u 2005 [2683] na masini AMD athlon 64 3000 koji radi 2.2 i 512 memorija samsung. Znima me za koliko bi mogao da je prodam? HVALA UNAPRED!!!!!!
 
Ne razumem zasto da prodas nesto sto radi ovako dobro.Posto nosi modovane kulere
mozes da trazis 10-tak evra vise od cene koje se inace prodaju.
 
Verovatno covek hoce da uzme nesto bolje? Posto je za nekih 150e bilo novih 9800pro AIW mislim da nema smisla traziti vise od 110e za tu kartu...

P.S.
cini mi se da je post malo promasio sobu 😉
 
Sorry za post mala greska 🙂 A sto se tice karte zeleo bi da predjem na 6600 gt
 
Po meni ta tranzicija se ne isplati. Mali su dobici u performansama u odnosu na doplatu (tesko da ces moci da prodjes ispod 70-80e doplate). Bolje sacekaj jos malo pa uzmi nesto jace (neki 6800 ili X800) kad stignu ove 7800 zveri i obore cene ovih modela...
poz
 
dacu ti samo jedan malen savet: pre mesec dana kupio sam MSI NX 6800 TD128 (cista 6800). Otkljucao sam svih 16+6 pipeline-ova i sve radi kao zmaj! Rezultati su mi kao kod GT-a (u nekim slucajevima i jaci). Procesor mi modovano radi na 350, a memorija na 850MHz. Radila je i na vecim frekvencijama, ali sam spustio da bih smanjio rizik od pregrevanja. Za ovih mesec dana igram se k'o lud, sve radi besprekorno, tecno i bez ikakvih bug-ova. Uzgred, najbolji drajveri za ovu kartu, po mojim testovima su 77.76 BETA. Iako je beta, rade bolje nego predhodni, a i bug sa overlay je ispravljen.
 
naravno, savet je da, kada prodas sve to, kupis MSI NX 6800!

srecno
 
Nazad
Vrh Dno