Šta je novo?

Mali upgrade graficke

  • Začetnik teme Začetnik teme Zare
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

Zare

Čuven
Učlanjen(a)
17.01.2003
Poruke
803
Poena
630
Imam TNT2 graficku na Shutle AK12 ploci sa Duronom
na 700Mhz i 192Mb SDRama. Da li ploca moze da primi
neku noviju karticu tipa Ati 9000,9100,9200.
Ako moze da li bi normalno radio Colin3 ili GP4 bar
u 800x600.
Hvala.
 
Zare je napisao(la):
Imam TNT2 graficku na Shutle AK12 ploci sa Duronom
na 700Mhz i 192Mb SDRama. Da li ploca moze da primi
neku noviju karticu tipa Ati 9000,9100,9200.
Ako moze da li bi normalno radio Colin3 ili GP4 bar
u 800x600.
Hvala.

Moze, zasto da ne ?
Moja ti je preporuka da ipak uradis jos par stvari, ako finansije dopustaju.
Prvo, uzmi polovnu 9000 ili 9100 (bolje ovu drugu), zatim prodaj 64 Mb memorije i ubaci jednu od 256 Mb, tako da imas 384 Mb, i eventualno zameni Duron 700 za neki Morgan 1000-1100 Mhz.
Zamena graficke je oko +30 €, za memoriju oko +20 € i procesor 5-10 €.
 
notax je napisao(la):
...

Zamena graficke je oko +30 €, za memoriju oko +20 € i procesor 5-10 €.

Za graficku sam tako nesto i planirao (nisam hteo da dajem mnogo novca), ostalo mi nije bas palo na pamet ali mi se svidja ideja.
Hvala
 
Hehe, Notax-ove carolije 🙂 Ako ovo uspe za te pare... :hump:
 
omnik je napisao(la):
Hehe, Notax-ove carolije 🙂 Ako ovo uspe za te pare... :hump:


TNT2 = 15 € + 30 € = 45 € = ATI 9000 polovna

64 Mb = 7-8 € + 20 € = 28 € = 256 Mb polovno

Duron 700 = 10 € + 10 € = 20 € = Morgan 1-1,1 Ghz polovno
 
Ahah, ti bi mu dao 15 E za TNT2 ? 🙂
Ti imas posebne cene kada se prodaje nesto, a totalno druge kada se kupuje 🙂
Za 15e se ovde prodaje GF2MX(400), TNT2 kosta 5-10, ako je neki brand.
A da ne pricamo sto ti niko nece prodati Ati 9000 i Morgana za te pare.

Pozdrav!
 
Sasa je napisao(la):
Ahah, ti bi mu dao 15 E za TNT2 ? 🙂

!

Nisam ni ja verovao ali nude mi 15e samo sto nema polovnih 9100 ili 9000
samo nove 9200 (65-75e)
 
Zare je napisao(la):
...



samo sto nema polovnih 9100 ili 9000
samo nove 9200 (65-75e)

Ma notax je verovatno mislio za 5-6 godina :mrgreen: :mrgreen:
 
simpson H je napisao(la):
...



Ma notax je verovatno mislio za 5-6 godina :mrgreen: :mrgreen:

Bas smo vickasti danas. ;P
Ja sam u februaru mesecu, i jos jednom velikim slovima,
u FEBRUARU mesecu (dakle pre 8 meseci) kupio Connect3D 9000 full pack polovnu za 50 €.
Ko trazi, taj ce i naci.
 
Sasa je napisao(la):
A da ne pricamo sto ti niko nece prodati Ati 9000 i Morgana za te pare.

Pozdrav!

Tebi nece prodati, jer za tebe obicno vaze vise cene od uobicajnih. 😀
 
Oh! Kako se ovo ovde naslo???
Mora da je oglas sa sezama.
-------------------------------------------------------------------------

AGP & PCI


-NVIDIA Riva TNT2, 32MB - 22E
-Riva TNT2 16mb, AGP - 18E
-NVIDIA Riva TNT2 Vanta, 8mb, AGP - 12E
-ATI 3D Rage 2C, AGP, 8mb odlican prikaz na monitoru - 12E
-PCI Diamond Stealth 3D 2000, PCI 2mb, prosiriva do 4MB - 10E
-Trident 3D image 9750, AGP, 4mb - 8E

--------------------------------------------------------------------------------



Molim vas ne na mail vec samo telefone
"SGS" 011/778-079 i 064/111-0732 Vlada

--------------------------------------------------------------------------------------

Prodajemo:
@@@ PROCESORI @@@
Cene su u Bodovima! Vrednost boda = 67 Dinara

Novi:
# AMD DURON 1100MHz ..........25*

# AMD XP 1700+ 0.13m ...........47*
# AMD XP 2000+ 0.13m ...........53*
# AMD XP 2200+ 0.13m ...........60*
# AMD XP 2400+ 0.13m rev.B...........73*
# AMD XP 2500+ 0.13m BURTON Tray...........88*

Moze zamena za drugi Hardver, Upgrade ...

Posetite: WWW.f-com.co.yu
011/685-470 i 063/83-84-975
JEGOR I BOBA

-------------------------------------------------------------------------------------

P.S. Ovo nije nikome reklama, vec dokaz nekim "velikim" trgovcima da su promashili zanimanje :mrgreen: , pa molim da se ovaj post ne brise, bar dok ih dotichni ne prochitaju. 😀 😀
Hvala!
 
Mozda malo off-topic: Ako neko hoce ima kod mene jedan 9200 128MB, DVI, TV-out za 45€.
 
Nazad
Vrh Dno