Zare je napisao(la):Imam TNT2 graficku na Shutle AK12 ploci sa Duronom
na 700Mhz i 192Mb SDRama. Da li ploca moze da primi
neku noviju karticu tipa Ati 9000,9100,9200.
Ako moze da li bi normalno radio Colin3 ili GP4 bar
u 800x600.
Hvala.
notax je napisao(la):...
Zamena graficke je oko +30 €, za memoriju oko +20 € i procesor 5-10 €.
omnik je napisao(la):Hehe, Notax-ove carolije 🙂 Ako ovo uspe za te pare... :hump:
notax je napisao(la):...
TNT2 = 15 € + 30 € = 45 € = ATI 9000 polovna
64 Mb = 7-8 € + 20 € = 28 € = 256 Mb polovno
Duron 700 = 10 € + 10 € = 20 € = Morgan 1-1,1 Ghz polovno
Sasa je napisao(la):Ahah, ti bi mu dao 15 E za TNT2 ? 🙂
!
Zare je napisao(la):...
Nisam ni ja verovao ali nude mi 15e samo sto nema polovnih 9100 ili 9000
samo nove 9200 (65-75e)
Zare je napisao(la):...
samo sto nema polovnih 9100 ili 9000
samo nove 9200 (65-75e)
simpson H je napisao(la):...
Ma notax je verovatno mislio za 5-6 godina :mrgreen: :mrgreen:
Sasa je napisao(la):A da ne pricamo sto ti niko nece prodati Ati 9000 i Morgana za te pare.
Pozdrav!
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari