Šta je novo?

Mali case modding i fanovi

Aurum

Poštovan
Učlanjen(a)
26.02.2015
Poruke
58
Poena
60
Pozdrav, imam kućište kao sa slike, pozadi imam mesto za jedan vent(mislio sam 80mm exhaust) dok je moja stranica za razliku od ovoga na slici skroz pokrivena, dakle nema rupice niti bilo šta da se stavi ventilator. Ja sam mislio da kupim jedan od 120mm za intake ali onda bih morao da bušim kućište pa me zanima da li je to izvodljivo i koliko je to teško?
 
vec sam ti pisao o tome...
probusis dole rupu,kakvu hoces... nadjes busilicu i ovo 41l3hfguvll._sl500_.jpg
ne mogu da se setim kako se zove,ali mogu da ti saznam,pitacu caleta :D

i probusis rupe,kako ti odgovara...i posle samo jos 4 za srafove i to ti je to....
rupa.jpg

mozes kao to levo,jednu veliku 12icu, mada tesko da nadjes toliku tu vrstu "burgije" ili kako da je nazovem,to sto busi rupe velike. Onda ti je bolje kao ovo desno,tako sam ja busio na matorom kucistu, samo normalno iscrtas lepo prvo,ovo sam u paintu cisto da ti docaram kako :D
ja sam tako busio i bilo je odlicno,samo pazi da posle lepo ispravis lim,jer ce od pritiskanja tokom busenja da se ulubi malo ka unutra,pa ce da kaci ventilator... samo ga iskrivis ka spolja i bice ok
 
Nisam ni video da ima pdf Modding, hvala :)
Ukoliko bih bušio jednu veliku rupu, a ne samo rupice onda mi treba i ona kao metalna mrežica što obično imaju hladnjaci na kulerima?
 
Nisam ni video da ima pdf Modding, hvala :)
Ukoliko bih bušio jednu veliku rupu, a ne samo rupice onda mi treba i ona kao metalna mrežica što obično imaju hladnjaci na kulerima?

kupis gde hoces,ne verujem da je preko 100-150din... tako je bilo kad sam ja uzimao
 
Našao sam na kp one što si mi rekao xilence, zanima me sad koji da stavim pozadi, da li mogu i 80 i 92 (naravno stavio bih veći). Merio sam razmak između rupa, maksimalni razmak između 2 rupe, ove krajnje (merio sam uspravno, ne dijagonalno) je ~8,90cm.
 
ne znam,cudne mi te mere...
trebalo bi da staje 92 na te vece i 80 na te manje. ventove sam uzimao od INES sa kp, prodaje gomilu pa su cene jako niske
 
Nazad
Vrh Dno