A aleksandarr Slavan Učlanjen(a) 11.05.2007 Poruke 5 Poena 301 23.05.2007 #1 Ljudi da li se ja tripujem ili sta ali cini mi se da je ovaj monitor bas veliko djubre, sta vi mislite, ili su mi ''uvalili'' losu seriju 🙂
Ljudi da li se ja tripujem ili sta ali cini mi se da je ovaj monitor bas veliko djubre, sta vi mislite, ili su mi ''uvalili'' losu seriju 🙂