Šta je novo?

MacOS tema za XP, ponovo :

  • Začetnik teme Začetnik teme ivo.r
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

ivo.r

Čuven
Učlanjen(a)
30.08.2000
Poruke
1,660
Poena
649
Svojevremeno mi je neko od benchmarkovaca bio poslao onu MacOS 10 Aqua temu za XP.
Pošto sam, svojom glupošću, ostao bez dobrog dela podataka u
računaru, pa i bez te teme, molim da mi je neko pošalje ponovo. Adresa je: [email protected]

Unapred zahvalan.
 
ja takodje
 
Nazad
Vrh Dno