ivo.r
Čuven
- Učlanjen(a)
- 30.08.2000
- Poruke
- 1,660
- Poena
- 649
Svojevremeno mi je neko od benchmarkovaca bio poslao onu MacOS 10 Aqua temu za XP.
Pošto sam, svojom glupošću, ostao bez dobrog dela podataka u
računaru, pa i bez te teme, molim da mi je neko pošalje ponovo. Adresa je: [email protected]
Unapred zahvalan.
Pošto sam, svojom glupošću, ostao bez dobrog dela podataka u
računaru, pa i bez te teme, molim da mi je neko pošalje ponovo. Adresa je: [email protected]
Unapred zahvalan.