Šta je novo?

Macbook Pro - iStyle / Macola alternative?

Sky_Spy_89

Cenjen
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruke
735
Poena
170
Kao sto naslov kaze, da li preporucujete neke alternative gore spomenutih radnji?

Vidim da pojedine modele imaju u drugi poznati prodavci ali sa manje vise istim cenama. Ono sto me interesuje su oni manje poznati (barem meni) kao sto su Laptop Plaza, Dot Market, i slicno.

Da li je neko kupovao preko njih i kakva su iskustva?

Hvala!
 
Gde god je povoljnije, ako je dovoljno godinu dana Apple garancije moze i na oglasima.
 
U mom slucaju garancija od godinu dana je sasvim ok, ono sto nije jeste da mi treba fiskalni tako da oglasi otpadaju.
 
Onda ti je bolje da uzmeš od proverenih firmi, da pratiš ako imaju neke akcije/popuste.
 
iStyle ima često akcije, i kada se desi neki popust od 15-20% na neki od MBP modela, ispadne isto kao da si ga kupio u USA, pritom ovde preko firme možeš da odbijaš PDV, ili šta god da ćeš da radiš sa PDV-om firme :)
 
Treba nam neko jak sa firmom, preko koga mozemo da uzimamo Apple uredjaje, i onda lagano. Svima dobro, samo ako tog nekog ne mrzi da ucini takav gest i ima opciju da uzme fazon 10 telefon 10 laptopova. :D
 
Treba nam neko jak sa firmom, preko koga mozemo da uzimamo Apple uredjaje, i onda lagano. Svima dobro, samo ako tog nekog ne mrzi da ucini takav gest i ima opciju da uzme fazon 10 telefon 10 laptopova. :D
Teško ćeš naći takvu osobu. Sutra dođe poreska i pita, OK gde su vam svi ti mekovi i ajfonovi. 😂
 
Castio radnike, a kad pitaju radnike, oni prodali za kes. :D

Salu na stranu, da, uvek postoji taj strah, mada veliki igraci znaju sve fore. :D
 
Danas je malo teže jer sve ide elektronski, postoje tragovi. A ne možeš sve to da staviš da je škart, da ne radi više, tj. da je rashodovano.
 
Nazad
Vrh Dno