Šta je novo?

[m:tel cg] Internet u Srbiji vise nije neogranicen: diskusija

Ovo je za obicne opcije izgleda, tipa kao nasi Uzmi dodaci.
Proverio sam bas *106/7/8# i na svima stoji 0.
Шта знам, ФУП се не помиње када се ради о ограниченом коришћењу типа додаци или пакет са конкретним вредностима. Наравно да ти пише 0 јер фуп и каже да имаш неограничено али ће они да одлуче када је доста. И код нас неки оператери нуде неограничен интернет и минуте у мрежи а испод ситним словима пише да то баш и није тако.
 
Na kojoj je to stranici konkretno?
 
Normalno je da postoji FUP, samo je pitanje na KOLIKO :D
 
drug kojmi nabavio kartice , kaze u poslovnici reklimu da promocija vazi 9 meseci od aktivacije esad dalije tako neznam
 
misliš necuje dobro , tako reklimu u poslovnicu kad kupio karticu , ijase nadam da to nije tacno
 
Misle na to da kartica vazi 9 meseci. Pa bez jos 1€ za dopunu kroz 4-5 meseci ce i vaziti toliko.

Iskreni nisam siguran da li je onak datum sa *100# datum kada kartica ide u out ili kada ne moze vise da poziva u cg:) ali ne smem da probam!
 
Je l' neko probao da zove sbb-ove i orionove fiksne brojeve, tj. 011/4... ?

Edit: Probao ja upravo, i dočekalo me obaveštenje "nemate dovoljno kredita za ovaj poziv" [emoji4]
 
Poslednja izmena:
Misle na to da kartica vazi 9 meseci. Pa bez jos 1€ za dopunu kroz 4-5 meseci ce i vaziti toliko.

Iskreni nisam siguran da li je onak datum sa *100# datum kada kartica ide u out ili kada ne moze vise da poziva u cg:) ali ne smem da probam!


verovatno na to mislio a nije razumeo , e dobar savet to nisam znao po evro i ok
 
Картице важе 4+5 од последње уплате тј 4 месеца може све да ради па после још 5 да прима позиве. Уплата даје нових 4+5.
Na kojoj je to stranici konkretno?
На http://www.mtel.me/article/33 па потражи m:roming Srbija, испод тога су Додатне информације и фуснота после тога. Да не буде ... ова година навлакуше, па онда сви навале а ми прц, фуп. Иначе се код мене искомпликовало око регистрације, добијам супротне и нејасне информације, изгледа да неко нешто опасно мути у мтелу па сам све даље од одлуке да пукнем 19(+19)€ за ово.
 
Sta tebi nije jasno kod ove ponude mtel-a?

Uzmes prepaid, aktiviras tiket za 19e do kraja ove godine (ako ga aktiviras iz Srbije, moras imati nesto malo na racunu preko tih 19e) i imas sve povoljnosti do kraja 2015-e.
 
Нејасне су информације које добијам о мојим картицама а не о понуди. Што се ње тиче, нејасно је да ли се поменути фуп односи на њу и колико је то у мерним јединицама за све услуге.
О тим нејасноћама ћу да напишем више када добијем конкретне информације јер мислим да још проверавају о чему се ради. Не бих пре него кажу шта су сазнали.
 
Komplikujes calexx i opusti se malo ...koristim to od maja i nije bilo problema ..a da li ce oni primeniti fup to je njihovo pravo i ti sam odlucujes hoces ili neces uzimati...a ako nadjes nekog ravan Suzani po komunikaciji sa korisnicima tebi onda orden cu da dam ...Zena sve resi veoma brzo.[emoji1]
 
pa u kafic vise ostavimo , vec naglasili da treba biti fer za koriscenje mb , sms , min i toje ok

kao suzana nema nigde , da nisam zvao nebih verovao
 
off: a šta se dešava ako Suzana uzme slobodan dan ili godišnji odmor :)
 
Da li neko koristi ovaj internet za surf preko laptopa i kako se pokazao?
 
Ne postoji precizan pokazatelj ...igraj se sa njim i videces [emoji2]
 
Ma ljudi nemojte da pravite dramu.... sa tom cifrom vredi sigurno probati jer ovde što se tiče mobilnog neta "najpovoljniji" je MTS koji traži nedeljno 300din za 1Gb "neograničenog" neta :)))) (normalno ako po neograničenim smatrate to što vam ostavi protok od 7-8kb kad potrošite gigabajt).

Jedini problem je što u gradu punom crnogoraca ne možete da nadjete nijednog kada vam zatreba da vam se pribavi kartica :(((
 
sto problem sedi na bus , povratna karta 2 300 din do berane opet se isplati
 
Cale... pogresio si drzavu za tvoja pitanja:)
Ovde vazi, sve radi dok ne pitas... radice sve dok ne pitas na 100 mesta da potvrde da nema FUP i onda ce imati FUP :)

Kome treba zbog neta, prvo neka shvati da 3G net nije garantovan uopste. Nece to zameniti ADSL ili kablovsku, ali bice prihvatljivo ako nekad otkazu istu na neko krace vreme, ili se ode u vikendicu, da se ne uvodi tada.. itd.
Ali nemojte biti bezobrazni kao neki i gledati na to kao bolju alternativu od najjeftinijeg ADSLa na godisnjem nivou :)

A samo neogranicenost poziva u TS mrezi meni licno vredi. Uopste ne brinem na sekunde ili minute, kao Telenorovci stalno, niti da li je neko u mojoj mrezi, jer ionako imam tacno kredita da ne mogu da pozovem van mreze... a posto mi je 99% minuta trenutno unutar TS mreze, mnogo se opustenije osecam nego i sa VIP Smart 1100, koji nikad nisam ni 70% presao :)
 
Sinoc u Publinu, Lomina 63, pred 5 zivih (istina pomalo pijanih) svedoka tu sa Bencha izmerim na MTS oko 1/1Mbs a na MTEL oko 2,5/2 Mbs.

Naravno da ce sad I oni da uzu ove kartice :D
 
Malo kasnim sa odgovorom, ali da, dobio sam zabranu do kraja dana. To se desilo pre oko pola godine. Bilo je problema sa kablovskim, pa sam iskoristio malo vise, inace ne zloupotrebljavam ovo ponudu ni na koji nacin.
Sledeceg dana od ponoci mi je ponovo ukljucen internet.
 
Bitno je da te nisu banovali skroz :)
 
Malo kasnim sa odgovorom, ali da, dobio sam zabranu do kraja dana. To se desilo pre oko pola godine. Bilo je problema sa kablovskim, pa sam iskoristio malo vise, inace ne zloupotrebljavam ovo ponudu ni na koji nacin.
Sledeceg dana od ponoci mi je ponovo ukljucen internet.
Znas li koliko si otprilike potrosio kad su te blokirali?
 
Ma šta znaju u toj agenciji :D

e krastavac ...
verujem u ove brojke mada sam bio bas cvrsto ubedjen da njih niko vise ne koristi,niti lokalno stanovnisto jer su jako jako skupi ,a kamoli turisti kojima vise odgovaraju mtel i telenor,(telenor cak ima i dvostruku numeraciju) zbog promocija i slicnog , al izgleda da nemci znaju znanje :)


a ovo sa 12 tb za mesec dana ,pokazuje koje smo zivotinje,da ne kazem nesto mnogo prostije .
Pored ovoga komentarisati da li je bilo koji od nasih operatera dobar ili los je potpuno nepotrebno , za nase prilike ...savrseni.
Uz navedeni biser , ja sam srecan sto imamo i to sto imamo :)
 
Sinoc u Publinu, Lomina 63, pred 5 zivih (istina pomalo pijanih) svedoka tu sa Bencha izmerim na MTS oko 1/1Mbs a na MTEL oko 2,5/2 Mbs.

Naravno da ce sad I oni da uzu ove kartice :D
živa istina! tako želim tu karticu...
 
Nazad
Vrh Dno