Šta je novo?

[m:tel cg] Internet u Srbiji vise nije neogranicen: diskusija

I ja sinoć isti problem, pomislih da im je pukla 3g bazna stanica, međutim kako sam se kretao problem je ostajao. Pomislih da je do telefona, međutim danas je proradilo

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
I kod mene sinoć na Žarkovu baš loše. Danas nisam probao.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
 
Sredili su, mts je bio problem mora samo da se restartuje fon.
 
U pravu si, evo resetovao sam i proradilo je.

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Preinstalirao sam win a zaboravio sam kako se pravi dial-up konekcija za net preko ove kartice. Mislim na USB tethering sa telefona i koji parametri se upisuju.
 
Mislis na APN koji upisujes u telefonu? Nikakvi parametri se ne upisuju na kompu...barem ja ne upisujem..upalim tethering na telefonu i na win lepo radi sve, ili te mozda ne kapiram :)
 
Nema nikakvih podesavanja za usb tethering. Ubodes usb, ukljucis tethering i to je to. Naravno, pre toga ti mora biti ukljucen mobilni net i podesena pristupna tacka:

APN: mtelinternet
User: internet
Pass: 068
Auth: CHAP

Ne znam koji OS imas na racunaru? Mislim da na XP ne moze. Na novijim verzijama radi bez problema.
 
Poslednja izmena:
Ladno su stavili 35 evra cenu za promociju do kraja godine...

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Toliko je i bilo, nego je bila promocija
 
Sedmica je u pitanju. Imao sam podesen dial-up pristup i par puta mi je posluzio kad mi pukne adsl. Sad hocu da ga nemstim ako nekad zatreba.

Evo sad sam probao i radi samo od sebe :) Mozda sam dial-up pravio za povezivanje preko modema ili ko zna sta sam radio.

Dajte mi parametre za dial up preko modema da namestim i to.
 
Poslednja izmena:
Nasao sam ako nekome treba. Broj za pozivanje je *99#, user internet, pass 068.
 
To su podesavanja za usb modem. U prethodnim postovima si pominjao usb tethering, a to su dve razlicite stvari.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Malo sam pogubljen u zadnje vreme a i zaboravio sam sta sam sve radio pre. Koristio sam obe mogucnosti pa sam pomesao.
 
Ti koristis dakle tu karticu u usb modemu nekom sto podrzava sim?
 
Ja sam je koristio i u MiFi ruteru, bez problema...

Sent from my X5pro using Tapatalk
 
Ja jedino ovu karticu koristim za net u usb-u, tako dobro zavrsi posao za laptop


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja imam karticu viška sa dosta kredita na njoj i ne znam šta da radim sa njom [emoji53]

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Samo bez heavy ugradnje ;)
 
Ti koristis dakle tu karticu u usb modemu nekom sto podrzava sim?


Ponekad. U zadnje vreme samo ako mi pukne ADSL.

Ranije, dok sam imao manju brzinu na ADSL-u, skidao sam ponekad fajlove posto imam dobru brzinu sa ovom karticom, 20-25 Mbs. Takodje, slao sam masovne SMS za praznike :)
 
Jel probao neko da dopuni racun preko kartice na sajtu Mtela. Iz nekog razloga mi stalno javlja neuspesna transakcija. Ima li neka druga opcija? Do sad sam godina dopunjavao preko sajta sad nece. Jel moze jos nekao da se dopuni preko menacnica ili slicno? Nisam u toku.
 
Poslednja izmena:
Prijavi na fb stranicu. Meni nije htjelo na webshop da platim račun pa su sredili za dan.
 
To su neke novosti za fb stranicu. Problemi su se do sad resavali mailom za 2 minuta ...
 
Ja im poslao mail juče, zvali me posle 30 sekundi :)

Sent from my X5pro using Tapatalk
 
Biće nekoliko kartica za 5-6 dana, pustite pp sa ponudom ;) da znam koliko da uzmem.

Sent from my X5pro using Tapatalk
 
Kada je prosle godine bilo ono smanjenje cene za 50 posto? Jel oko juna negde?
 
Ja mislim da je bilo kasnije, oko septembra. Ispravite me ako grešim.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Gresis kod mene bas neka polovina godine kraj juna pocetak jula u sept je bilo vec fazon 10e ili kako vec ...

sent from tapa for android :)
 
Nazad
Vrh Dno