Šta je novo?

[m:tel cg] Internet u Srbiji vise nije neogranicen: diskusija

Ja tebe owime nista ne razumem :`D nisam je kupio da mi sedi 3m u fioci vec da je iz nekog razloga koristim valjda ...meni posle 30d blokiraju pozive i net,ne kapiram koji ce mi ako ne mogu niti da zovem niti net koristim ? A napisao sam da za ljude koji imaju problem sa e dopunom ili koje mrzi da cimaju rodjake prijatelje i sl po cg da im svaki mesec uplacuju,ako mogu nek nabave vaucere i sto se tice produzenja validnosti vazenja roka trajanja cega god(mislim na ovu blokadu nakon mesec dana) mirni su,tj i ako im je kartica blokirana 31 dana(i dalje mislim na ovaj blok od 30 dana) mogu da vaucerom dopune racun i time naravno krene da im otkucava novih 30:) nadam se da sam jasan,izvinjavam se svima kojima ovo nije trebalo,a nadam se da ce biti i onih kojima ce pomoci. :D

Sent from my LG-D858HK using Tapatalk
 
Ja tebe owime nista ne razumem :`D nisam je kupio da mi sedi 3m u fioci vec da je iz nekog razloga koristim valjda ...meni posle 30d blokiraju pozive i net,ne kapiram koji ce mi ako ne mogu niti da zovem niti net koristim ? A napisao sam da za ljude koji imaju problem sa e dopunom ili koje mrzi da cimaju rodjake prijatelje i sl po cg da im svaki mesec uplacuju,ako mogu nek nabave vaucere i sto se tice produzenja validnosti vazenja roka trajanja cega god(mislim na ovu blokadu nakon mesec dana) mirni su,tj i ako im je kartica blokirana 31 dana(i dalje mislim na ovaj blok od 30 dana) mogu da vaucerom dopune racun i time naravno krene da im otkucava novih 30:) nadam se da sam jasan,izvinjavam se svima kojima ovo nije trebalo,a nadam se da ce biti i onih kojima ce pomoci. :D

Sent from my LG-D858HK using Tapatalk
Imaš opciju da uplatis 10 eur i budes miran narednih godinu dana po pitanju validnosti kartice. Pisali smo o tome na prethodnoj strani.

Послато са m2 note уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
1. ovo sto je lik pitao za roaming i nase mreze je sasvim cudno pitanje jer lepo pise sve svuda, i uopste nije potrebno da mu dajete tehnicku podrsku ovde iako je alfa dobra dusa pa pise tako svima. treba ignorisati i pustiti da evolucija uradi svoje. ovo pisem za ubuduce.

2. ako niste u stanju da razumete osnovne stvari ne ispitujte coveka. cak i studenti koji su zavrsili faks po bolonji su naucili da rese problem metodom eliminacije. ukoliko owim ne zeli da produzava validnost kartice svakih mesec dana, onda on mora da ima neki drugi razlog zasto zeli da produzi karticu. bingo! mozda mu je potrebna kada se vrati u cg, mozda mu se ne svidja trenutna usluga koju mtel nudi i ceka bolju (a ne kao neki na ovoj temi pisu kojesta a opet uplacuju svaki mesec dopunu i koriste pogodnost), dakle covek je dosledan po tom pitanju.

njegova kartica njegova volja njegov novac.
 
Poslednja izmena:
^ Hvala! Samo sam naveo da ne mora da se placa svaki mesec, a ko zeli i treba mu, naravno da ce placati svaki mesec. Medjutim, korisno je znati kakva "pauza" u placanju (mirovanje) je moguće a da se usluga ne izgubi i samo sam to podelio sa svina. Zaista ne vidim sto je nekoga možda uzrujalo. :) Pri tome, nikakvi vaučeri iz CG uopšte nisu potrebni.
 
Kakva bolonja,kakve nebuloze ?(molim modove da obrisu ovo trolovanje radi lakse preglednosti teme,pa i moje postove ako ih smatraju za isto)
Po toj bolonji,eliminaciji itd...owime odakle znas sta nekom treba ili ne treba ?
Ako tebi ne treba kartica,odakle ti da nekom mozda nije lakse da uplati preko vaucera,nego da cima nekog rodjaka svakih 30 dana ?
Moj post je informacije radi(da naglasim za ljude kojima treba konstantno aktivna kartica :`D) da postoje i vauceri kao nacin dopune,ne da li je nesto mandatorno potrebno ili nije.
Nikakva uzrujavanja,ti si jedan od najkorektnijih clanova ovde,ali zaista ne razumem o cemu kucas ? :)
 
Poslednja izmena:
Sad sam dobio sms koji nudi prva klasa tiket za 9,9 €. Instruckije kazu "posalji tiket 4 na"... Koliko se secam, tiket 4 je godisnja pretplata. Da li fantaziram ili je sad 10€ za celu godinu?
 
A do koje godine ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
2016. :) Nisam gledao nego sam odmah kreirao ponudu koja mi se vise svidja :)
 
Koliko čujem cena od 25 eura je do 15 januara, postoji velika šansa da će posle ili poskupeti ili čak i ukinuti nove aktivacije promocije, pa ko je aktivirao do tada aktivirao
 
juce aktivirao promociju, a danas mi osakatili net na 0.1 mbs pa sam ih zvao 3 puta dok nisu resili problem.
 
Ako sad aktiviram dok mi je još aktuelna ovogodišnja promocija šta se dešava?

Послато са SM-J500F уз помоћ Тапатока
 
A kako vama ostalima radi net po Srbiji.... meni nekad radi a na momente očaj živi iako je na H+...
evo npr sad....
1b3d361d9276d080f8921d64b4e40813.jpg


Послато са SM-J500F уз помоћ Тапатока
 
Meni dosta varira.. Nikad ne prebacuje 12 mbps, ali se neretko desi da radi jedva 1 mbps.

Послато са m2 note уз помоћ Тапатока
 
Meni na vozdovcu ne varira nego poludi ....ostali delovi grada kao sat :)

Sent from my LG-D858HK using Tapatalk
 
Centar Kragujevca trenutno

af2d5884f48bd56ac287649b2fb40cb9.jpg


Послато са m2 note уз помоћ Тапатока
 
Aktivirao sam ovu promociju do kraja 2017 i imao sam posle oko 1eur kredita,
pozvao sam neki 064 broj ali ispostavilo se da nije na mts-u. sada nemam kredita i ne mogu ni da zovem ni da primam pozive.
koliko minimum treba da se ima kredita?
znaci potpuno su mi blokirali da ne mogu ni da primam pozive.

promocija i dalje vazi?
 
Poslednja izmena:
Hmm, nije bilo ranije bitno da li je na MTSu, nego da li je 064/5/6, nesto su menjali??
 
Da li može neko ko ima nalog i karticu da mi uplati kredit da bih produžio promociju za sledeću godinu? Ja bih pre toga uplatio preko postneta novac.

Hvala unapred.
 
Moze li neko da okaci link ka sajtu mtel-a gde moze da se uplati kredit. Hvala.
 
Aktivirao sam ovu promociju do kraja 2017 i imao sam posle oko 1eur kredita,
pozvao sam neki 064 broj ali ispostavilo se da nije na mts-u. sada nemam kredita i ne mogu ni da zovem ni da primam pozive.
koliko minimum treba da se ima kredita?
znaci potpuno su mi blokirali da ne mogu ni da primam pozive.

promocija i dalje vazi?

Nema veze na kojoj je mreži, već u kojoj je numeraciji. Pre će biti da si kredit potrošio pozivom na neki 0114xxxxxx broj koji pripada Orion Telekomu ili tako nešto.
 
Našao sam na Mtel sajtu, doduše jedva :)

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
 
I ja sam jedva nasao na mtel sajtu. Otkad su ga "unapredili" nista ne mozes naći. Jedino konfuzniji sajt ima mts.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Baš tako, ja sam imao link ka starom sajtu a malopre jedva nađoh na novom. Ovi sajtovi sve šareniji i šareniji a ne pregledni i komplikovani za pretragu samo tako...

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno