Šta je novo?

M-Audio Axiom 49 [NS]

  • Začetnik teme Začetnik teme Zo0X
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

Zo0X

Slavan
Učlanjen(a)
27.11.2008
Poruke
7
Poena
301
Zna neko gde ima da se kupi M Audio Axiom 49 u Novom Sadu?
Gledao sam u artistu i mitrosu ali su prodali.
 
Nazad
Vrh Dno