Šta je novo?

Lutrija Srbije

Zeha

... ispod radara ...
Učlanjen(a)
01.09.2007
Poruke
12,331
Poena
785
Moja oprema  
CPU & Cooler
i5 13600K, Deepcool AG620 - CPU hladnjak
Matična ploča
Asus ROG MAXIMUS Z790 HERO
RAM
Kingston DDR5 32GB (2x16GB) Fury Renegade KF564C32RSK2-32
GPU
Asus TUF-RTX3070-O8G-V2-GAMING
Storage
Sasmung NVME 990PRO 1TB, Sasmung NVME 970EVO plus 2TB, Seagate hdd 16TB IronWolf Pro, Seagate Archive HDD 8TB
Zvuk
Sound Blaster Z, Sennheiser HD 599SE, Logitech X-230
PSU
FSP Hydro PTM PRO Platinum 1000W
Kućište
Fractal Design Define 7, 4x Be Quiet SILENT WINGS 4 140mm PWM high-speed
Monitor
Dell Alienware AW2723DF
Miš & tastatura
Logitech MX Master, Logitech Illumimated K800
Ostale periferije
HP LaserJet P1006
Laptop
Lenovo Legion 5 (82JN003EYA)
Mobilni telefon
Samsung Galaxy S21 Ultra
Pametni uređaji
LG 43UM7600PLB LED
Pristup internetu
  1. Optički internet
Da li vama radi sajt lutrije Srbije ili ne?
Možete li da otvorite Ako ne mozete da otvorite link (sajt lutrije Srbije) znate li zasto ne moze da se otvori i vide rezultati izvlacenja?
 
Ne radi ni meni sajt Lutrije.
 
Sad radi, ko zna sta je bilo...
Inace igram loto online, nemam papire pa mi je jedina provera sam sajt.
 
Sad radi, ko zna sta je bilo...
Inace igram loto online, nemam papire pa mi je jedina provera sam sajt.
Sabotiraju, lažu, mažu, nameštaju... Nije Škorić više tu ali je metod isti... Neke navike ne treba menjati! :D
Svakako i meni sada radi, a bilo je "This site can't be reached" (Supernova optika). Inače odigram listić sa vremena na vreme, ne uvek.
Puno sreće u izvlačenju, bilo da igraš loto ili bingo!😊
 
Ja samo pamtim kada je ova voditeljka rekla nakon izvlacenja milionskog dobitka za loto, milionskog za loto+ i gomile love za dzoker (ni za jedno od ta 3 nije bilo dobitnika) - krece izvlacenje za Hyundai Tucson a ona kaze tipa: "A sada trenutak veceri koji sam sigurna da ste svi cekali sa nestrpljenjem!" I to onako puna euforije, mnogo, mnogo vise nego sto je to bilo za sva 3 izvlacenja zajedno... Realno, zar nije trenutak veceri da se nadas da ces dobiti milion+ evra a ne dzip od 20000EUR? Mislim da je jos jednom tako nesto izjavila.
Ali kada sam prvi put video taj deo - A sada cemo izvuci srecnog dobitnika pritiskom na taster. I onda pritisne taster koji nije fiksiran na onu policu nego ga je tipa neko doneo tu pa se pomeri kada ga pritisne. :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
 
Loto em ima nenormalnu maržu, em postoji osnovana sumnja da je namešten. Ja sam otvorio nalog pred novu godinu, pročitao sam ovde za bonus. Pukom srećom sa porodicom sam uspeo da ga očistim (jedna četvorka i jedna bingo zamena). Posle odigrao par puta, sve promašio. Ostalo još 500 rsd na računu. Kada to izgubim, zaboravljam na lutriju Srbije.
 
Ja samo pamtim kada je ova voditeljka rekla nakon izvlacenja milionskog dobitka za loto, milionskog za loto+ i gomile love za dzoker (ni za jedno od ta 3 nije bilo dobitnika) - krece izvlacenje za Hyundai Tucson a ona kaze tipa: "A sada trenutak veceri koji sam sigurna da ste svi cekali sa nestrpljenjem!" I to onako puna euforije, mnogo, mnogo vise nego sto je to bilo za sva 3 izvlacenja zajedno... Realno, zar nije trenutak veceri da se nadas da ces dobiti milion+ evra a ne dzip od 20000EUR? Mislim da je jos jednom tako nesto izjavila.
Ali kada sam prvi put video taj deo - A sada cemo izvuci srecnog dobitnika pritiskom na taster. I onda pritisne taster koji nije fiksiran na onu policu nego ga je tipa neko doneo tu pa se pomeri kada ga pritisne. :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
Pa čekaj, zar nije NAJ trenutak onaj kad voditeljka čita koji su brojevi izvučeni pre nego što uopšte izvučeni i pre nego što ispadne kuglica iz bubnja? I gle čuda sve pogađa, bar da je igrala tako vidovita. :ROFLMAO:


Ili onaj momenat kad su podelili 35 FIATa u 35 emisija istom čoveku iz Inđije, naravno rođak neki.
 
Nisam to pratio, znam da se dogodilo.
Ovo za FIAT (ako je to u pitanju) sam bas bio klinac i znam da je nesto bilo kao da pogadjas neku sumu novca i onda su neki "kvazi hakeri" zajebali sistem i uzeli gomilu automobila (od 100 automobila koje su delili).
Generalno, ne kazem da ne moze da se dobije ali, vece su sanse da me spici grom nego da dobijem na lutriji (ako vas budem sve zvao da vas vodim na pice, znajte da je jedno od ova dva :LOL:). Pa i ovo "uzmi racun i pobedi"... Izvuku jednog dobitnika dva puta za auto... Ne kazem da je nemoguce, ali iole ozbiljan matematicar koji poznaje teoriju verovatnoce ce vam objasniti zasto to "ne sme" da se dogodi.
 
Koliko je bezbedno igrati loto online? Previše ličnih informacija traže..
 
Ok je igram duze vreme nije nikad bilo problema.
 
Nazad
Vrh Dno