MAleksandar
Čuven
- Učlanjen(a)
- 05.05.2002
- Poruke
- 4
- Poena
- 601
Izgubio sam Undo opciju. Pokuao sam sa ponovnim podesavanjima, reinstalacijom i nista. Zna li iko sta mu je?
MAleksandar je napisao(la):Izgubio sam Undo opciju. Pokuao sam sa ponovnim podesavanjima, reinstalacijom i nista. Zna li iko sta mu je?
Gringo je napisao(la):Ako zelite pouzdan rad sa vektorima ( pritom' ste orjentisani Core-u ),
instalirajte ( the best ) verziju 9 !!!
U 10-ci sam bio neuporedivo funkcionalniji i brzi, ali je toliko bagovit,
da sam se vratio oprobanoj verziji.
Mada da budem iskren, nisam probao sa SP-om !!!
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari