Šta je novo?

LTC ili KDC?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Za to ti ne treba misljenje vec kalkulator koji ce ti pokazati da je trenutno kdc isplativiji.
 
Koliko ja vidim, ti si raspoložen za jedan KITA koin, da malo pročačkaš !

Daj bre čoveče, sad ću ja da otovirm temu, šta mislite, da li treba, po trenutnom kursu, i diffu, da čačkam, šta? Levo ili desno jaje ?
 
prijatelju pa sto otvaras ovoliko tema?
Imas KDC posebnu temu vec razradjenu, kopaj ga mozda bude nesto od njega.. potencijalan je
 
Koliko ja vidim, ti si raspoložen za jedan KITA koin, da malo pročačkaš !

Daj bre čoveče, sad ću ja da otovirm temu, šta mislite, da li treba, po trenutnom kursu, i diffu, da čačkam, šta? Levo ili desno jaje ?

sa seljacinama necu uopste da se raspravljam. :)
 
je li tvoj forum hogar??? da li je zabranjeno PITATI??? pretpostavljam da forum nije tvoj cim zoves admina. pa ako krsim pravila neka taj ADMIN reaguje u skladu sa istim!!!

Raspravi sa svojim mozgom i pravilima foruma, otvaraš temu kad nemaš šta da radiš ! Postoji tema za sve, samo se ti našao pametan ! ADMINU VUČIĆU REAGUJ!
A ja ako popijem ban, ti premijeru, postaraću se lično da više nikad ne iskopaš niti jednu kriptovalutu !
 
prijatelju pa sto otvaras ovoliko tema?
Imas KDC posebnu temu vec razradjenu, kopaj ga mozda bude nesto od njega.. potencijalan je

hvala sad cu da proucim tu temu tihi...htio sam samo cuti misljenje iskusnijih rudara ali ovde covek ne sme nista ni da pita izgleda!
 
hvala sad cu da proucim tu temu tihi...htio sam samo cuti misljenje iskusnijih rudara ali ovde covek ne sme nista ni da pita izgleda!

Meni samo nije jasno kako je moguce da je nisi video, jer je non stop na vrhu, ili jos gora stvar da mozda ni ne znas da je KDC zapravo klondike koin pa zato nisi primetio temu.. onda tek nemam komentar
 
Thread lock i svi ste dobili nagrade.
Više puta sam upozoravao na u ovom pod-forumu da obratite pažnju na ponašanje, očigledno bez efekta!
Od sada važi no warning policy!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno