Šta je novo?

Lost Ark - Hack and Slash MMORPG ( ex Project T)

I svi botovi su Berserkeri, lol...što veštački pumpa zastupljenost klase po serverima.
 
Ima li domaci guild na serveru Thirain, EU Central regija?
 
Pozdrav,

Vecina endgame content-a moze da se radi cross server i znam da ima dosta nasih gildi na raznim serverima, tako da smo napravili Discord Lost Ark server koji je bustovan na lvl3 i vec imamo par gildi gde jedni drugima pomazemo i razmenjujemo informacije cak nas ima dosta sa 1340+, uvek ima aktivnih ljudi 24/7h :)

Tako da pozivam sve ljude sa Balkana da nam se pridruze, ima i lista Balkanskih gildi pa ako nemate gildu na serveru na kom igrate mozete se pridruziti jednoj od njih.

Balkan Lost Ark Community Server
https://discord.gg/balkanlegion
 
Hmm predpostavljam da se gube oni Sylmael Bloodstones ako promenim gild, imam ih podosta u steku u ovoj trenutnoj gildi.
 
Zaboravio sam da kazem da vecina soba se ne vidi dok ne izaberete role za klasu i na kom serveru igrate.
Hmm predpostavljam da se gube oni Sylmael Bloodstones ako promenim gild, imam ih podosta u steku u ovoj trenutnoj gildi.
Iskreno ne znam ali u svakom slucaju mozes doci da se druzimo.
 
Da li su uradili nesto povodom botova? Izbrisao sam igru pre 2 nedelje kad sam video kako prolazi vozic od ~15 botova pored mene :LOL:
 
banovano nekih milion, nema vise queues
 
Da li su uradili nesto povodom botova? Izbrisao sam igru pre 2 nedelje kad sam video kako prolazi vozic od ~15 botova pored mene :LOL:
U leveling zonama rekao bih da su 9/10 "igrača" botovi. Uglavnom zerk i sorc, svi sa imenima preko 10 karaktera, bez mountova jer koriste speed hack/teleport pa im i ne treba. Odustao sam da ih reportujem posle ~50 jer ne vidim poentu. Treba im 2 min da naprave novi fake nalog i ponovo krenu jer je igra f2p. Sa ovakvim stanjem bolje da ugase onaj anticheat što odlaže 1 min da se igra pokrene. U principu izdavaču ovo i odgovara u nekoj meri jer botovi bustuju metriku po pitanju aktivnosti igre, sve poskupljuje jer radi inflacija i onda kreće swipe na shopu koga mrzi da se bori sa botovima oko grindanja i cena na AH.
 
Kada je WoW prepun botova nista cudno za f2p da ih ima tonu. Dok god se ipak ciste povremeno i ne dozvoljava im se da izlaze iz noob zona ne smeta imho.
 
Bez čekanja sam i ja ušao juče popodne. Mene ovo neodoljivo podsjeća na Black Desert i Teru samo u nekom Diablo izvođenju što i nije loše. Trenutno sam 28 lvl, igram MMA Strikera. :)
Meni je Tera ostala u sećanju po fenomenalnom fight-u, uživao sam dok sam je igrao, koristio sam g600 miša, sa 12 dodatnih tastera i baš je bilo dobro.
 
 
Odlican update. Jos kada bi nekako mogli da se rese tone botova :D
Zavidim koreji sto imaju tu foru da moras da das broj licne karte za igre, al barem manje sranja ima :D
 
imas u update i resenje za botove :)
 
Ne znam za vas,ali ja cu izgleda bataliti!Igra je dobra,ali toliko zahteva vremena i predanosti da ovo jos nisam video u nekoj igri!Guild se raspao,niko vise izgleda ne igra!Sve se svodi na vreme,u 16h ovo,u 17h ono,u 20h opet nesto drugo!Ma ajde,necu da mi ovo bude posao!Eto toliko...prijatno!;)
 
igrao sam 10tak dana pa mi dosadila...
ali ono bas je po tome i ok.. mozes da igras od 10 minuta do 1210minuta na dan :)

sad ono sto onaj ko igra 10 puta vise od tebe ima prednost naravno. :)
 
@solomonbg
Sve to stoji sto si napisao,tako treba i da bude!Samo sto to ovde,po mom misljenju,nije bas tako!Ja sam prosle nedelje grindao sve sto treba za onu Honing stvar,bas sam bio posvecen!U cetvrtak na dan reseta sam krenuo da upgradujem opremu i failovao sam 7 puta zaredom!Tako da sam sa 1340 dogurao do 1353 gear score!Da nije bilo onih gemova za podizanje sanse za uspesan Honing situacija bi bila verovatno i gora!To je ta razlika gde u drugim MMO igrama vidis progresiju karaktera ako ulozis vreme,a ovde to ulozeno vreme moze da bude uzalud!
Pretpostavljam da oni igraju na tu kartu da se igrac iznervira,ode u shop i kupi ono sto treba!Lost Ark je takva igra gde ces vise izgubiti nego dobiti!
 
Opusteno sa opremom nema zurbe, sa ova dva event-a koji daju tonu mats-a je relativno lako doci do 1370. A to je vec dovoljno za "endgame".
Nema zurbe nigde ima tona horizontalnog sadrzaja da se radi. Plus lagano dizete altove. Sve samo umereno koliko vam se igra.
A kasnije kada polako dodaju sav content koji ima koreja, oprema ce lagano da se dize.
 
Korejci predlazu da se u T3 ne koriste materijali za povecavanje honing sanse sve do +9 za armor i +8 za weapon. Moze ako su boundovani tj od eventova ali je i to bolje cuvati za kasnije kada sansa bude jos manja. Trik je u igranju sto vise altova koji za ~3 nedelje udju u T3 i sluze da guraju jednog maina jer su armor/weapon stonovi od pirate i chaosa tradeable. Ujedno moze da se konvertuje gold koji oni generisu i da se kupe plavi kristali u shopu pa sa njima da se uzimaju honing itemi iz Mari shopa za maina.
 
@solomonbg
Sve to stoji sto si napisao,tako treba i da bude!Samo sto to ovde,po mom misljenju,nije bas tako!Ja sam prosle nedelje grindao sve sto treba za onu Honing stvar,bas sam bio posvecen!U cetvrtak na dan reseta sam krenuo da upgradujem opremu i failovao sam 7 puta zaredom!Tako da sam sa 1340 dogurao do 1353 gear score!Da nije bilo onih gemova za podizanje sanse za uspesan Honing situacija bi bila verovatno i gora!To je ta razlika gde u drugim MMO igrama vidis progresiju karaktera ako ulozis vreme,a ovde to ulozeno vreme moze da bude uzalud!
Pretpostavljam da oni igraju na tu kartu da se igrac iznervira,ode u shop i kupi ono sto treba!Lost Ark je takva igra gde ces vise izgubiti nego dobiti!
Znak uzvika for the win. :D
 
Ajde ko je 1400?

Meni je Soserka mejn 1395, zerk 1340, Bard 1340 i ova Glavier 1325.
E da, ja sam na Sirius serveru, u balkanskom guildu imamo i alt guild ako je neko tu a oce u guild javite se.
 
Fino si nolajfovo te altove :D Ja sam 1400 na main-u, a altove sam do t2 doguro, ovih dana prvi t3 alt kada zavrsim ovaj express pass.
 
Nazad
Vrh Dno