Šta je novo?

Logitech Squeezebox Touch

DaveKowlaski

Slavan
Učlanjen(a)
24.01.2007
Poruke
184
Poena
319
Da li neko u Srbiji prodaje ovaj player ili moram da ga jurim po inozemstvu?!

Hvala😉
 
Moraćeš kao i ja verovatno da ga juriš po inozemstvu🙁
 
Ja poručio preko eBay-a, $340 sa shippingom, stiže za 2 nedelje.
 
Nazad
Vrh Dno