Šta je novo?

Logitech MX518

Corey

Slavan
Učlanjen(a)
14.01.2005
Poruke
868
Poena
319
Vidim dosta se bruji o ovom mišu na netu ali na Logitechovom sajtu ništa nisam našao.Jer zna neko jer ovo tačno?
Par screenova
24b000805e.jpg

f2d31a402b.jpg

fe0f59b923.jpg

img_-1470498475_0_3.jpg
 
Izgleda indenticno kao moj MX510 cak su im i kutije slicnog izgleda, jedino se razlikuju u boji i optical engine-u :)
 
Ocigledno ima neko podesavanje brzine, verovatno kombinacijom tastera.

A "hardver" je sigurno identican MX510.

Jos jedno prodavanje magle.Doduse, lepsi je ovako siv nego crveni/plavi MX510.
 
AVAILABILITY:April 2005
Key Features:Gaming-Grade Optical Sensor 1600 dpi, 5.8Megapixel / Sec.Data format: 16bit / axisDPI Control w/o driversAdvanced Gaming SoftwareUltra-Low Friction Feet
 
#mikica
Gde si preuzeo to da tek u aprilu može da se uzme kada u nekim zemljama se već prodaje.
 
Poslednja izmena:
Samo ti veruj Mikici i ne postavljaj podpitanja, kad i sta stize od Logitecha on zna najbolje u ovoj drzavi :)
 
Pogresno si cuo klasicna optika je u pitanju, ceka se na neku zicnu varijantu MX1000 jos uvek
 
Sa onim tasterima za brzo skrolovanje gore i dole (koji to sada vise ne rade) menjas rezoluciju rada optike na zivo (400, 800 i 1600 dpi) sve ostalo je isto kao na MX510. I boja je drugacija, sada je sivo-crna kombinacija.
 
i trebao bi u dlaku da košta isto kao 510, napolju je razlika pola dolara...
 
ovde su dlake malo deblje;):p

razlika je 4€ ( izvor: MP ComputerLand-a, Pyramid)




pozdrav
 
Pošto ste saznali gde ima da se kupi i pošto evo malo i iskustava u radu. Miš je odličan, i bolji je nego MX510. Podešavanje rezolucije radi k'o zmaj i ne zahteva MouseWare, što je do jaja fora za one koji ga ne vole. Sa 1600 dpi može da se cepa dlaka u AutoCAD-u, a sa 400 je ipak malo sporo. Ja sam doduše imao u rukama sempl, koji je izrađen od neverovatno kvalitetne plastike koja mnogo dobro leži u ruci, treba proveriti da li su i primerci u prodaji isti takvi. Ako jesu, vredi svaki cent.
 
Kako sam se zeznuo sto sam skoro kupio MX510 crveni. :d :S:

POZ :wave:
 
Nazad
Vrh Dno