sad kad vide kako izgleda crna verzija misha....lepsa mi je bela.....🙂 iako sam bio protiv bele u pocetku.....ja koristim mx310 i prezadovoljan sam....dodushe kupio sam u medjuvremenu Razer Salmosu....ali mx310 cuvam kao rezervu ako mi ikad ustrebaju tasteri sa strane 🙂