Šta je novo?

Logitech G940

  • Začetnik teme Začetnik teme Dimco
  • Datum pokretanja Datum pokretanja
G940 stize kod nas za nekoliko dana ( transport+carina).
Za cenu cete se razocarati jer ce u MP da bude oko 400e.
Javljam kada tacno stigne i kada bude dostupna.
 
Poslednja izmena:
Pa meni su nudili za 400 EUR-a u Microsystems-u jos pre malo manje od 2 meseca i to su mi se izvinjavali sto je tako skupo - odnosno da bi morali da naruce jedan komad, pa carina itd.
Izgleda da mi Svajcarska veza ne gine. 😉
 
Nazad
Vrh Dno