Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
Evo vec 2,3 meseca imam ovaj mis i nikako da se otrgnem utisku da da tasteri na misu ne reaguju najbolje na stiskanje.
Kad igram Starcraft 2, koji zahteva mnogo brzog kliktanja, imam osecaj kad da x puta dugmad ne odregaju na pritisak.
Jel se ovako nesto nekom desavalo ?
Cak razmisljam da reklamiram misa...
deshava se, deshavalo se i na mx518, crkavaju mikroprekidachi. kod nas ih nema, ali imash na ebay za sitne pare. E sada..ako imash 3 godine garancije na misha ....reklamiraj 🙂