Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
Najbolja tastatura koju sam ikada koristio je ona IBM-ova sa terminala u RCUB-u josh dok je radila afrodita pa i tesla u kasnijim godinama. Jedina tastatura kojom mozesh da gadjash nekoga i da ne brinesh da li ce raditi posle toga. I ima 22F tastera i one fine tastere sa strane. Da mi je da nabavim jednu takvu za ovaj glupi win pc pa nek koshta kolko koshta.
K'o je sedeo na onim zverima setice se (;