Šta je novo?

Logitech G15 Gaming Keyboard

Ja sam taj problem u MAME-u rešio tako što za drugog igrača zakačim drugu tastaturu na USB 😀
 
Najbolja tastatura koju sam ikada koristio je ona IBM-ova sa terminala u RCUB-u josh dok je radila afrodita pa i tesla u kasnijim godinama. Jedina tastatura kojom mozesh da gadjash nekoga i da ne brinesh da li ce raditi posle toga. I ima 22F tastera i one fine tastere sa strane. Da mi je da nabavim jednu takvu za ovaj glupi win pc pa nek koshta kolko koshta.
K'o je sedeo na onim zverima setice se (;
 
Nazad
Vrh Dno