Šta je novo?

login error -10

LedZeppelin

Slavan
Učlanjen(a)
13.10.2004
Poruke
526
Poena
319
pokusavam da instraliram program na win 7, koji radi pod xp-om.stavim kompatibilni lejer na cp sp 2 i 3(probao sam sa oba) i uvek izbacuje istu gresku...jel ima neki nacin da se ovo zaobidje?
 
Probaj onaj program da instaliras preko onog drugog. Ako ti to ne uspe onda probaj onaj drugi. Ja sam njime uspeo da instaliram bez problema onaj program sto mi je prijavljivao onu gresku...

Ako ti nije jasno ovo sto sam napisao onda je to verovatno zato sto ti nisam dao dovoljno podataka... Napisi koji program si pokusao da instaliras i ko ti je prijavio gresku... Windows ili sam taj program? Ako je do programa, onda odes na sajt firme ciji je program i pogledas sta oni kazu... Google, takodje moze da ti pomogne...

Naravno, niko ti ne moze pomoci ako mu ne das dovoljno podataka :)
 
recimo da program koristim za fakultet a ne za zaradjivanje para, pa izvucite zakljucak. program radi najnormalnije na xp-u ali na win7 nece da se instalira, pre nego sto krene instalacija izbaci mi taj eror, trazio sam sta znaci taj eror ali nisam bas nesto nasao info o tome.
 
Hmm, jel koristis Windows 7 64 bit?!?! Imao sam slican problem sa Cryptload programom,pa mali podprogramcic IP_changer. Na Xp je sve super radilo,na windows 7 32 isto,ali kad sam instalirao Windows 64, taj program je poceo da izbacuje login error -10 svaki put kad treba da se pokrene ip changer,tako da sam trazio resenje dugo dugo i nisam ga pronasao :-/ Jedini lek je povratak na 32 bit.
 
Nazad
Vrh Dno