Pablo
Čuven
- Učlanjen(a)
- 20.12.2006
- Poruke
- 6,632
- Poena
- 500
Izgleda da mi je crkao stari LNB na satelickoj i treba mi novi. Antenu koristim samo za jedan satelit tako da LNB ima samo jedan izlaz za kabel. Neshto se preterano nerazumem u tu tehniku ali znam da ovaj stari ima nivo buke od 0.5 dB a znam da je bolje da bude shto manje. A satelicku koristim preko SkyStar2 tako da LNB treba da bude digitalni.
Znachi treba mi neki kvalitetniji LNB od 0.2 dB do 10-15 € ( ako moze za te pare da se kupi neshto ).
:wave:
Znachi treba mi neki kvalitetniji LNB od 0.2 dB do 10-15 € ( ako moze za te pare da se kupi neshto ).
:wave: