Šta je novo?

LNB za setelitcku u NS

  • Začetnik teme Začetnik teme Pablo
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

Pablo

Čuven
Učlanjen(a)
20.12.2006
Poruke
6,632
Poena
500
Izgleda da mi je crkao stari LNB na satelickoj i treba mi novi. Antenu koristim samo za jedan satelit tako da LNB ima samo jedan izlaz za kabel. Neshto se preterano nerazumem u tu tehniku ali znam da ovaj stari ima nivo buke od 0.5 dB a znam da je bolje da bude shto manje. A satelicku koristim preko SkyStar2 tako da LNB treba da bude digitalni.

Znachi treba mi neki kvalitetniji LNB od 0.2 dB do 10-15 € ( ako moze za te pare da se kupi neshto ).

:wave:
 
^ Thx kupljeno 🙂

:wave:
 
Nazad
Vrh Dno