Šta je novo?

Ljudi,vrijedi li ovo ovih para?

shone96

Poštovan
Učlanjen(a)
28.06.2018
Poruke
3
Poena
52
U narednih nedelju dana uzimam lap top,naletio sam na ovaj https://datika.me/hp-pavilion-15-db...b-128gb-ssdradeon-vega-8156fhddvd-rw-4rm23ea/ cini mi se kao dobra kupovina,pa sam vidio da po neki forumasi preporucuju amd procesore,da li da uzimam ovo? Konkretno mi treba za fakultet(word,excel,crtanje u autocadu 2D,mozda neki gejming ali nista posebno).Kako su se pokazali ovi ryzen procesori,ocekujem da lap top bude fluidan i da mi ne pravi neke bagove i slicno tome.Sta mogu da ocekujem od ove integrisane graficke? Maksimum cijena je do 650e. Hvala unaprijed :)
 
Hvala ljudi. A znam da je kod vas u Srbiji jeftiniji,ali mi opet nekako lakse da ga uzmem ovamo u Cg. Ima li jos ko nekih preporuka,misljenja ili mozda da je kupio slican lap top?
 
nema,to ti je best baj.imaju jos neki lenovo i acer ali nemaju ssd i imaju 4gb rama,ali su i jeftiniji,a i verovatno je bolji panel u tom HP-u pa je i pitanje dal se isplate za uzeti pa posle budziti ssd i ram,ovako sve dobijes odjednom,gubis samo hdd,koji ionako danas kostaju kao tepsija ribe.
 
Hvala Zekovic. Ne ocekujem ni ja sad za te pare uz ove performanse neki kvalitet izrade,nadam se da nije bas toliko los,gledao sam neke hp laptopove od 350e,ako je takva izrada,meni je to pristojno.Bitnije mi je sta je unutra haha
 
Hvala vam,mislim da sam odlucio i da cu najvjerovatnije uzeti ovaj laptop za par dana.A zanima me ovo kako ide povracaj PDV-a rhher,mozes li mi malo bolje objasniti to? Ili neko drugi ko se razumije?
 
Nazad
Vrh Dno