Šta je novo?

Ljudi treba mi pomoc!

Kaos

Čuven
Učlanjen(a)
08.09.2002
Poruke
94
Poena
609
Skoro svaki put kad krenem da igram Morrowind ,on mi pukne <posle nekog vremena igre> i vrati se na Desktop.El mogu nekako da sprecim pucanje?
:boom: :boom: :boom: :boom: :boom: :boom: :boom: :boom: :boom: :boom: :boom:
 
E Kaos izgleda da ćeš konačno morati da prestaneš da igraš Morrowind :beat: Ili da instaliraš XPsa Service Pack-om
ili nešto...
 
To hoce na Atlonovim konfiguracijama bez obzira da li se koristi Nf2 ili sugava Via. Zasto - ne znam. Resenje - ne znam. Drago mi je da sam pomogao :d
 
Ma samo redovno Quick SAVE i nema problema... Igra je toliko dobra da ja to nisam ni primecivao, a cesto se desavalo... Mislim, u kojoj jos igri mozes da budes Nerevarine, i Redoran master, vodja plemena, pa jos i lopov, ubica... mislim ,)
Nego, nisam jos probao Gothic II, bojim se da ne moze da prismrdi Morowindu, aj nek neko kaze da gresim ;P
 
gresis, ovaj silno gresis sine

Gresis, ovaj, silno gresis sine!!!

ko je voleo "keca" definitivno je docekao vise nego dostojnog naslednika!!!!

btw. smorovind nije tako los ali ukusi su razliciti!!!
 
Re

Alexx ,
pa necu nikad da prestanem da ga igram igram ga vec godinu dana ,
i mogu sigurno da tvrdim,da niko u Srbiji ne voli Morrowind kao ja.
Jer ja sam ga celog presho 3x i imam najacheg lika lvl 112 koji je btw uradjen bez shifri.Cak su mi se i na Elder Scrolls Forumu chudili!
lol

Ali niste mi rekli kako da resim problem!?
:boom: :boom: :boom: :boom: :boom: :boom: :boom:
 
re

Ne ozbiljno el zna neko sta da uradim da to prestane? :boom:



edited by driver: nije ti ovo rur forum...
 
re

Joj shto mi se svidjaju ovi exploderi
 
... e, nemam pojma... cheers

...uglavnom, reinstalacia rulez. Vredi neko vreme, pa onda sve po starom... :beat:
...Quick Save isto rulez. :beat:

Da nemas mozda CMI muziku? :confused:
 
a možda neki patch za igru ili novi drajveri za grafičku,
instaliraj najnoviji directx (pošto nikad nisam igrao igru ne znam da li je d3d ili opengl), driveri za zvučnu, itd. itd. ...
 
Aman, vec sam rekao. Na svakoj Atlon konfiguraciji, bez obzira na cipset i bez obzira na graficku igra posle nekog vremena izleti u Windows. Ponekad 1h, ponekad 2h - ali izleti. Ovo je sve isprobano na Xp-ovima sa Ti4200 i 9700Pro i P4 na 4200 i 9600Pro, pod Windowsima XP iME. I nisam samo ja to primetio. Nezavisno od drajvera, verzije, bilo cega - jednostavno na Atlon kofiguracijama izleti a na P4 ne.
 
Or

oK HVALA
btw Shta je "rur"
 
OptiPlex je napisao(la):
Aman, vec sam rekao. Na svakoj Atlon konfiguraciji, bez obzira na cipset i bez obzira na graficku igra posle nekog vremena izleti u Windows. Ponekad 1h, ponekad 2h - ali izleti. Ovo je sve isprobano na Xp-ovima sa Ti4200 i 9700Pro i P4 na 4200 i 9600Pro, pod Windowsima XP iME. I nisam samo ja to primetio. Nezavisno od drajvera, verzije, bilo cega - jednostavno na Atlon kofiguracijama izleti a na P4 ne.

znači, tvorci igre nisu optimizovali igru za atlona.
znači, patch je potreban, zar ne ?! :beat:
 
cyberdude je napisao(la):
...
znači, tvorci igre nisu optimizovali igru za atlona.
znači, patch je potreban, zar ne ?! :beat:

Ti si ko Vulkanci iz Star Treka, postave koordinatni pocetak i dalje idu logikom :D

I u pravu si, samo sto patch za to ne postoji a onaj ko ima instalirane Tribunal i Bloodmoon ionako ima zadnju verziju. Tako da od toga nema nista ni posle 2 expansion packa, a igra puca i dalje ;P
Pozdrav
 
rE

cyberdude je napisao(la):
...



znači, tvorci igre nisu optimizovali igru za atlona.
znači, patch je potreban, zar ne ?! :beat:

patch nista ne vredi imam ga i dalje puca!
 
Re

Marion je napisao(la):
... e, nemam pojma... cheers

...uglavnom, reinstalacia rulez. Vredi neko vreme, pa onda sve po starom... :beat:
...Quick Save isto rulez. :beat:

Da nemas mozda CMI muziku? :confused:
Pa ja i snimam nonstop na quicksave.Ali me nervira da sto puta loadira morrowind.esm
Poz! :boom: :boom: :boom:
 
Spirit je napisao(la):
Nego, nisam jos probao Gothic II, bojim se da ne moze da prismrdi Morowindu, aj nek neko kaze da gresim ;P

Hm, pa nisam siguran :mrgreen: , pre će biti da je obrnuto - da Morrowind ne može da prismrdi Gothic-u II, pogotovo verziji sa ekspanzijom (The Night of Raven).

Ali nemoj se oslanjati na moje mišljenje, tu ja nisam verovatno objektivan, jer obožavam Gothic (Gothic I, Gothic II i Gothic II + Add-on).

Morrowind sam dobio od drugara, instalirao, igrao 10 minuta i deinstalirao :d - mnogo mi je smetalo što ide samo tekst bez govora, onda mi je svet nekako izgledao "sterilno", a još jedan razlog je bio što se radilo o engleskoj verziji (radije bih nemačku, da znam o čemu se radi).

Ne znam, možda ću nekad probati i Morrowind, tim pre pošto se pojavio kao niskobudzetna verija, ali za sada Gothic rulez 8)
 
Vrh Dno