Šta je novo?

LITECOIN - podešavanja

U pitanju je 7850
shaders 1024 --intensity 16 --worksize 256 jel treba nesto namestati u .conf fajlu minera?
 
Sad sam smanjio i sad je --shaders 1024 --intensity 13 --worksize 128 -g 1 --gpu-engine 1000 --gpu-memclock 1100
 
stavi na -g 2 pa probaj i trebao bi izbaciti shaders pa ubaciti --thread-concurrency
 
Ni blizu
color 70
cgminer -o stratum+tcp://litepool.eu:3333 -u username -p password -o //coinotron.com:3334 -u Usename -p password --scrypt --thread-concurrency 8192 -I 13 -g 2 -w 256
Ovo su podesavanja za 7970 treba da nadjes podesavanja za svoju pa da upises . Imas vec u temi pri kraju mislim da je 5-6 strana pa pogledaj ;)
Ne pisi post za postom vec koristi dugme EDIT
 
Poslednja izmena:
Ne vredi kad si baksuz vec tri dana se bakcem oko ovoga glupo je i da smaram ljude svi rade ne zelim da ometam :)
 
Nemas potrebe da prebacujes u walet, mozes i da ih cuvas tu na pool-u, pa da ih prebacis na brzu kad budes hteo da prodas.
 
Onako usput....koji driveri su Vam se pokazali naj.... 13.2 beta 7 ili neki drugi ?
 
7950, 13.1 drajveri. Bez obzira na oc ili default, concurency ili intensity kada stisnem stop u guimineru, OS mi se zakuca.
Ima li ko predstavu sta je problem, sveze instaliran W7 64bit.
 
vidi da ti msi aftherburner ne zeza radnju, meni poceo da baguje i zeza opasno
 
Vrlo moguce, kad god se zabolo, on je bio aktivan. Probacu sutra, hvala :D
 
Mozes li da menjas napon i pulove lako, tj samo LTC/FTC sve ostalo po meni je beskorisno
 
Pošto je to 7870 koliko znam, ja moju držim na 950/1250 i daje 405, jedino tako sam uspeo da namestim sve ostalo daje manje.
 
Video sam to na hardware listi i ne deluje mi merodavno. Kada god stavim TC preko 8192, ne daje vise od 30 khs. A kad god je -i veci od 13, daje hw greske.
 
Poslednja izmena:
Ja sa I 19 dobijam oko 500 KHs sa R9 270x
 
Poslednja izmena:
Mogao si bar da napises koji je model i koja podesavanja koristis. Bice nekom od koristi.
 
-I 19, --thread-concurrency 16-21k, -w 256

Powercolor R9 270x PCS+
 
Da li mi neko moze reci kako da podesim cgminer da nakon gasenja istog vrati klokove i fan na default vrednosti?
 
Nazad
Vrh Dno