Šta je novo?

Litecoin [LTC] (scrypt)

UTC Timestamp Height Finder M C S Diff Txn Size
2017-04-22 11:42 1190413 F2Pool ✓ ✓ ✓ 132016 9 2 kB
2017-04-22 11:41 1190412 Antpool ✓ 132016 16 6 kB
2017-04-22 11:37 1190411 BW.com ✓ ✓ ✓ 132016 21 10 kB
2017-04-22 11:32 1190410 LTC1BTC ✓ ✓ ✓ 132016 6 4 kB




jel da udaram rebuy :D
 
Da li prodavati deo na 0.011 ili cekati dalji razvoj situacije, pitanje je sad...
 
Nema naglog skoka jer su se par dana unazad sprdali sa ljudima. Neki su popusili na long-ovima, neki su videli sta je i na vreme dobro razmislili.

Pre par dana je aktiviran segwit i automatski ga iskljucili, kao testiraju ga. Ma daj, mi smo *****i, jel.

Sad se svi boje da ulete jer mogu isto tako da ga iskljuce. onda dump do 0.0095.
 
Ovaj kinez opet potvrdio, kao :)

Jiang Zhuoer‏ @JiangZhuoer 1 minhace 1 minuto
Más
LTC1BTC & antpool have update to SW, celebration for LTC Roundtable and community consensus !

edit: u isto vreme smo stavili.

Ja im ništa ne verujem tako da ostajem uz računalo :)
 
Ja se istresao.

Vise me ne zanima LTC cena. :) Uci cu jednom dnevno da vidim u kom smeru ide i da li otresti ovo sto sam nasao na ulici i to je to.

Srecno svima!
 
83.5% je potrebno segwit blokova od trenutnog preostalog broja da bi prošao segwit. Trenutno imamo oko 98%. Što znači da ćemo lagano preći željeni broj iako se isključe u nekom trenutnu ovi velika je verovatnoća da će se aktivirati u ovom periodu.

Ja razumem sve da gube strpljenje, ali mislim da su oni svi svesni potencijala LTC-a i problema bitcoina, i da su to juče jasno stavili do znanja. Čak mislim da su oni svi kupili onih 50k kao kapital okruglog stola. Svi koji ne veruju u ltc mogu slobodno da ganjaju ICO i ostala sranja, ali ovi maniuplatori su konačno shvatili da je LTC alternativa BTC, a alternativa je jedna, ne postoji više alternativa i tu je kraj.
 
Za par nedelja je odlican period, ne zurimo.
Oni koji su uleteli u zadnjih 3 dana i resili da izadju su obrnuli lovu na brzaka. Lepo sto su poslusali, bio je zicer ;)
Nesic opet fejlovao :d

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Pa i nesic je uzeo lovu.

20x0.4$ = $8. Fala lepo. :d
 
:d



952ef4de467c6b439388a2da95162186.jpg
 
Poslednja izmena:
sta ovaj VIALTC zakera, svi presli na segwit sada oni pametuju kao mi smo protiv :)
 
Nisu spremni, rade na updatu... do sad nisu imali nikakav hash izgleda su danas dobili nov batch od bitmain-a
 
Haha, kakva euforija. Nesicu ti si uzo lovu sad mozes na Maldive :D

Sent from my Mi-4c using Tapatalk
 
Nesic ce postati oligarh, samo se vi smejte. Prvih 200e su najtezi :D

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Sto ovo podseca na kraj 2013 i pocetak 2014...pucanje gox-a, willy bot i moon ltc-a..samo sto ce sad finex da pukne :D
A ltc 1d i 3d chart izgleda sjajno
 
eo malo pre uso u EXP i izaso saldo -24+$ pojeo sam zaradu, urekoste me :p
 
Stvarno bre, drvimo ovde jos od 0.005-0.006 tj kad je bio oko $6.

Znas kad sam nagovorio i komsije/ortake da udju nekom sumom. Sad ih ne mogu naterati da izadju, samo da ne popucaju.

Kvota je bila 1.03 za skok.

Sad je vec 1.25.
 
Recimo da ltc skoci na 40$, sta mislite kako ce se to odraziti na neke druge valute?
 
Stvarno bre, drvimo ovde jos od 0.005-0.006 tj kad je bio oko $6.

Znas kad sam nagovorio i komsije/ortake da udju nekom sumom. Sad ih ne mogu naterati da izadju, samo da ne popucaju.

Kvota je bila 1.03 za skok.

Sad je vec 1.25.

Znas kako, 1.25 je mnogo bolja kvota :d

Edit: Bas sam pricam drugaru... Do sutra uvece segwit ce preci 75%. Ocekujem da cena udari 130.
 
Poslednja izmena:
Ja ocekujem rast kad Segwit activation predje 75%.

Trenutno treba oko 5h da bi nabio 1%. Znaci 20h okvirno je preostalo. Nedelja 8 PM.

Activation period traje do 28.4, odnosno do Petka. Neminovno je da ce do tada rasti (ako sve bude islo kako treba). E sad je pitanje sta posle toga? Hype oko segwit-a ce nestati, sta ce onda biti izgovor za dalji razvoj cene. Treba pratiti situaciju.

Trenutno je 0.012 plitak potok, to moze da se ocisti koliko nocas. 0.013 je izvodljivo kroz 48h. U tim zonama bi trebala biti vatrena odbrana. Ako se to ocisti, moze ubrzo da padne ~0.0165 odnosno $20.
 
Nazad
Vrh Dno