Šta je novo?

Litecoin [LTC] (scrypt)

Lludi nisam bas za OKpay...ja sam vukao pare i uzeli su mi do moje banke 17% (kroz nekih milion banaka kako oni tvrde), pri tome sam cekao 4 nedelje da mi legnu pare i to je bio problem jer mi je sa ok pay-a poslato 440$, a nasa banka je dobila 320$ pa nisu hteli da prihvate pare jer su videli nesklad od 120$. Prevaranti najvece vrste!!!
 
Nisi zakasnio, samo kupuj hardware i neprodaj novčiće nikako pogotovo ne da bi kupio harware, ako moraš da prodaš prodaj max 1/3 od ukupne sume. Mada da mi je potreban novac ladno bih podigao sa kreditne kartice koliko mi treba nego da prodajem LTC. Imam drugara koji je pre 3-4 dana prodao 400 LTC-a po 4.1$ da bi se proširio i kupio još jedan rig, fatalna greška, srećom on nije od onih koji se mnogo nerviraju oko toga a i bolje tako.
 
kako pada BTC tako povlaci sa sobom i LTC, vidjeno 100x.
 
Ja ne znam otkud svima vama toliko sigurnosti da ce LTC da raste u nedogled, ja bih odmah potpisao da difficult ostane isti kao sad i da mu vrednost konstantno bude oko 6 usd :D. To bi bila extra zarada pored osnovnog posla....
 
Ma znam da je nemoguce, ali opet tu je strah da moze sve da ode u PM (private message) :D ako veliki igraci odluce tako...
 
E da sam vračka ja bih do sad imao bar 20k evra zarade iako sam poče da kopam pre 4 meseca ali mi se ništa nejavlja. Isplatilo se ili ne harware uvek mogu da prodam, samo nevidim nijedan razlog zašto bih prestao sa kopanjem.
 
Poslednja izmena:
diff pocinje pratiti cijenu, sto je dobar znak. sledeci diff ide na ~1450.
 
Uskoro ce skok diff-a biti % kao i za btc. Mada sta je tu dobro, bolje da je do kraja godina bila cena 2-3$ da nakopamo sto vise a posle neka skace ;).
 
Sta je dobar znak? Za koga?
 
Za mene sigurno nije dobar znak sto diff ide gore.
 
. Imam drugara koji je pre 3-4 dana prodao 400 LTC-a po 4.1$ da bi se proširio i kupio još jedan rig, fatalna greška, srećom on nije od onih koji se mnogo nerviraju oko toga a i bolje tako.
ja sam letos menjao 4BTC hardware, dok je cena bila 100, ali je otišla kod kolege rudara sa foruma, tako da nije strašno

Sta je dobar znak? Za koga?
Hoće da kaže da raste mreža, samim tim jača valuta, tj raste cena, sve je povezano
 
shoma je napisao(la):
Za mene sigurno nije dobar znak sto diff ide gore.
Mozda zato sto nemas stek, za ostale je dobro. Nema teorije da se desi da cena ide gore a da diff stoji. To se apsolutno nikada u istoriji nece desiti ;)
 
Moze diff da ostaje slican ako se cena "koriguje" na normalu, a smatram da je 4-4,5$ tek korigovana cena jer ono za 2$ je bilo neodrzivo stanje, a o 1,58$ necu ni da govorim. Neka lepa cifra za "rad" je oko 4$ uz diff ne veci od 1400.
 
Nema sanse, cena je vec otisla gore i diff ce se za jako kratko vreme naduvati. Svi prelaze nazad na LTC, kupovace se i nove grafike i to je to, snaga skace uveliko. Cekaj samo sledecih 15 dana da vidis koliko ce da ode diff. Vec sutra ide preko 1400 a lastis efekat ce tek da se desi. Ovo je sad krenulo na gore i nema nazad. Samo pogledaj nase oglase i vidi koliko ima oglasa, kupujem 7950 ili 7970 i sl. To ti je najbolji pokazatelj.
Ne treba ocekivati neke drasticne skokove ali zaboravite na to koliko ste coina pravili do sada. Ja vec neko vreme upozoravam ljude na to da ce skociti diff na prvu promenu cene i da cuvaju coine jer ce ih posle sve teze praviti. Za 15 dana bez problema diff moze na 2000 pod uslovom da cena ne padne nazad na 4$. Ako ostane ovako shvaticete koliko ce svaki coin biti dragocen posle Nove godine.
 
Poslednja izmena:
e ljudi sa kojim draverima kopate?
secam se da su nekad bili najbolji 13.1... jel su se pojavili neki bolji?
ja se premisljam da se malo vratim kopanju (prestao sam pre nekih 3,5 meseca) da dopunim stek ltc-a kad je vec tolko porasla cena! :)
 
driver nema uticaja, jedino sdk kako se kreira bin fajl malo utice....
 
vozar.b je napisao(la):
e ljudi sa kojim draverima kopate?
secam se da su nekad bili najbolji 13.1... jel su se pojavili neki bolji?
ja se premisljam da se malo vratim kopanju (prestao sam pre nekih 3,5 meseca) da dopunim stek ltc-a kad je vec tolko porasla cena! :)

Pa vec si zakasnio, trebao si do sada da kopas i vec to da ustekas. Sad je diff skocio, mnogo manje ces kopati. Ali neka, koliko god da iskopas dobro je.
 
ma znam, nebi se ja vise ni vracao kopanju nego ova cena me nekako nagovara... :)
ja bio odusatao kad je ltc pao na oko 1,5 dolara, rasprodao zaliche novcica i otisao na more, ostavio sam u steku samo dvadesetak ltc-a, cisto onako neka stoje!
do nedavno nisam ni pratio situaciju sta se desava kad pre neki dan pogledam i imam sta da vidim...
pa sam zato razmisljao jos malo da dopunim dok jos nije otisao diff dosta gore, pa kolko se iskopa dotle dobro je!
imam instaliran ovaj beta 13.11 pa nije hteo da krene guiminer, pa sam zato mislio da se vratim na neki stariji driver...
 
ma znam, nebi se ja vise ni vracao kopanju nego ova cena me nekako nagovara... :)
ja bio odusatao kad je ltc pao na oko 1,5 dolara, rasprodao zaliche novcica i otisao na more, ostavio sam u steku samo dvadesetak ltc-a, cisto onako neka stoje!
do nedavno nisam ni pratio situaciju sta se desava kad pre neki dan pogledam i imam sta da vidim...
pa sam zato razmisljao jos malo da dopunim dok jos nije otisao diff dosta gore, pa kolko se iskopa dotle dobro je!
imam instaliran ovaj beta 13.11 pa nije hteo da krene guiminer, pa sam zato mislio da se vratim na neki stariji driver...

Eeee, secaces se ti tog letovanja kao onaj Amer pice od 10K btc-a :)
 
Pitanje za one koji koriste LTC wallet... Jel imao neko problem da ne moze da otkljuca wallet? Upravo sam hteo da promenim enkripciju i stalno mi prijavljuje pogresan passphrase iako sam 100% siguran da dobar pass kucam.
 
Bilo je problema ako je ukljucena enkripcija i dat spakovan sa rar ili zip-om , ljudi nisu mogli da ga otkljucaju
 
Edit: Resio sam problem.
Nisam bas pogodio sve karaktere kako treba, pogresio sam na jednom mestu :D
 
Poslednja izmena:
jesi nekad menjao sifru na tom waletu, probaj da kucas sa virtualnom windowsowom tastaturom, probaj prvo da da dekriptujes, tj skines sifru
 
Na novcaniku nisam mogao ali dobro je, greska je bila samo moja i pronasao sam gde sam gresio. Ovo je bila jeftina skola ;)
 
Bacio sam neku sicu u stek. 500LTC-a je otislo u wallet, sve sa kompa je unisteno. Sacuvao sam 3 kopije na SD karticama tako da mislim da je sigurno.
 
sta je bila greska? verovatno si kucao pogresnu sifru? pitam cisto da se i meni ne desi slicna stvar
 
Nazad
Vrh Dno