Šta je novo?

Linx 24h

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Polako, da ne skacemo sa zakljuccima i uporedjujemo slucaj sa tim proslim nesrecnim. Covek nije u pravu, ali za sad nije nista slagao. Ja sam ucestvovao u toj raspravi, i to sto nije okacio testove ne znaci da je slagao vec da nije uspeo da izvrti testove. Nema nikakve veze sa laganjem.
A i kamo srece da su lazovi najjadnije osobe koje postoje, bio bi ovo divan svet
 
tu je, logovao se pre 1h, tako da, makina je ziva (ili se logovao sa necheg drugog), samo se garant smorio posle jedno 30 bsodova i ko zna josh chega, pa odluchio da je bolje da cuti, ili pak vezba fotoshop za josh jednu odbranu chasti :D

Photoshop hahaha :D
Ma kapiram da nije ni upalio linx. :d
 
Conroy je tu svo vreme naravno, samo nisam video gde se dala tema o Linxu posto su poruke obrisane iz originalne teme pa sam ocekivao privatnu poruku. Masina sa plocom od 35 Eur se stojicki drzala nekih 21 sat i 53 minuta da bi me juce oko 23h pocastila jednim restartom sistema, sto znaci da sa moje strane 24h Linxa nije uspelo iako sam bio veoma siguran da ce uspeti, no idemo dalje. Svako ko je pisao zlurade poruke mogao bi da se pokrije usima, ja nemam zasto da se stidim ni zbog cega da se sakrivam, meni je fascinantno sta je sve uspela juce da odradi masina kojoj CPU, Cooler, MB i Mem kostaju 170 Eur, takvog price/value kod Intela NEMA niti ce ga ikada biti. Moj sledeci projekat je guranje Vishere na ovoj makini i to barem na 4.7Ghz a mozda i na tih zeljenih 5ghz. Uspeh je tu negde iza ugla.
 
Sto nisi odradio par screen shotova na 20h bar? :)
 
ti malera, bash bzvze, dosta je i 23h, evo ja ti verujem na rech :D
i isto tako, cenim da ce vishera da poleti na njoj, 4.7-5.0ghz na 400rpm venta.

nego...daj mi za moju ljubav shot sa 2 kruga, ne trazim vishe :D

sad ozbiljno ,)
druze, nisi jedini koji je tako imao neke nemoguce misije tj izjave, i veruj mi, nije se lepo zavrshavalo (uglavnom ban)
u nashim ochima, na zalost, to sve deluje smeshno, ukoliko ne okachish neki skrin shot.
 
Poslednja izmena:
Ploca ima naponsku sekciju iz snova, jedva ceka da se ubode neki CPU koji je power-hungry. :D
 
demiose ne hebi coveka vise. :D
P.S.
Ako bude SS u sta licno sumnjam da ce biti, ukljuci HW Monitor tokom Linxa, zivo me interesuju temp. :D
 
Ne zaboravimo i CPU-Z. :D
 
ti malera, bash bzvze, dosta je i 23h, evo ja ti verujem na rech :D
i isto tako, cenim da ce vishera da poleti na njoj, 4.7-5.0ghz na 400rpm venta.

nego...daj mi za moju ljubav shot sa 2 kruga, ne trazim vishe :D

sad ozbiljno ,)
druze, nisi jedini koji je tako imao neke nemoguce misije tj izjave, i veruj mi, nije se lepo zavrshavalo (uglavnom ban)
u nashim ochima, na zalost, to sve deluje smeshno, ukoliko ne okachish neki skrin shot.

Procitao sam tvoju needitovanu poruku u kojoj se nije pominjao ban, to se izgleda ovde iz poruke u poruku menjaju misljenja ;). Veoma mi je cudna skupina ljudi kojima kada kazes da nesto nije uspelo oni jos uvek traze dokaze da to nesto nije uspelo.

Pre nego sto pocnete i dalje sa pretnjama ajde prvo provrtite Zeljkovu originalnu sliku postavljenu na sajt kroz http://www.pskiller.com/ :wave:
 
Aj ti ipak baci SS, nema veze sto "ne radi" ako je "radio" 23h Linx, radice i 10 minuta, ovako nema poente da naklapamo, nisi ispostovao ni Zeljka a zahtevao si prvo od njega 24h Linx.
Sad je na tebi da ispadnes korektan prvenstveno prema njemu, zanemari ostale.
 
@marti
kakve su kokice? :D
 
kakve veze ima shto sam editovao poruku i shto sam hteo da ti udelim jedan najiskreniji i najdobronamerniji savet, a to je, ili okachi bilo kakav shot sa bilo koliko krugova, ili lepo priznaj ko chovek da si pogreshio.

ja lichno ti nisam trazio 24h (to si sam rekao), vec mnogo manje, i ubedjen sam da ne mozesh izvrteti ni par krugova, i eto, ako mozesh, ucutkaj barem mene sa jednim shotom od dva kruga sa celom memorijom, 64bit linx, cpuz sa sva tri prozora i temperature i naravno, barem 75gflopsa, ja tebi i toj plochi i u tom sluchaju skidam kapu i kazem svaka chast ;)

zeljko je tu sa nama dugi niz godina, njega ne bih nikada ni proveravao, niti je chovek neshto nemoguce pokushao, pa da ima uopshte osnova za bilo kakvu sumnju.

niko tebi ne preti, samo se trazi da ono recheno potkrepish nekim dokazom, a samo sam rekao da su likovi sa takvim izjavama uglavnom loshe zavrshavali, opet samo savet, nikakva pretnja.
 
Aj ti ipak baci SS, nema veze sto "ne radi" ako je "radio" 23h Linx, radice i 10 minuta, ovako nema poente da naklapamo, nisi ispostovao ni Zeljka a zahtevao si prvo od njega 24h Linx.
Sad je na tebi da ispadnes korektan prvenstveno prema njemu, zanemari ostale.

Ja nisam toliko brzoplet u nagadjanjima ali bih voleo da mi neko ovo razjasni. Ne bih da nagadjam zasto je SS uradjen posle 24 sata kada je CPU otisao u CNC stanje, ali mi je to malo cudno. Ako sam ja vrteo masinu 22 sata bez prestanka jer sam verovao u savrseni uspeh 24h testiranja onda se nadam da je to uradila i druga strana bez digitalne obrade.
 
Sto bi se sumnjalo u zeljkov rezultat, njegov primerak CPU-a kao i temperature su prilicno lose, vidjao sam a i posedovao bolje primerke, treba mu 1.41v za 4.6ghz i temp mu se blizi na mahove 100C. Dakle, njegov rezultat je u stvari malo ispod proseka.
 
Taj sajt za proveru "fotosopiranih" slika je djoka!
Sad sam ubacivao moje shooteve i za svaki pise da je neka obrada!
:smoke:
Glupo je pricati bilo sta na tu temu i nekog optuzivati ,zeljko je ipak stari clan a
ovaj duel je sportski prihvatio ;)
 
Ja nisam toliko brzoplet u nagadjanjima ali bih voleo da mi neko ovo razjasni. Ne bih da nagadjam zasto je SS uradjen posle 24 sata kada je CPU otisao u CNC stanje, ali mi je to malo cudno. Ako sam ja vrteo masinu 22 sata bez prestanka jer sam verovao u savrseni uspeh 24h testiranja onda se nadam da je to uradila i druga strana bez digitalne obrade.


@demios

O svasta.

Pa ja sam lepo rekao DA SAM POGRESIO! Ono, kako objasniti? Pa nismo deca, ovaj put je Zeljko (ako je SS stvarno tacan) pobedio u ovoj rundi. Priznajem da mi nije drago sto je zli Intel odvrteo sve do kraja i da sam se osecao kao magarac pred sveze ucitanim XP-om sa porukom da se sistem vratio iz serious errora ali sta je tu je.

Btw, pod uslovom da je SS stvarni 100% istinit, jos jednom velikim slovima.

JA SAM POGRESIO!
 
Zar nije 23h? Uglavnom, nema SS-a i bespotrebna je bilo kakva dalja diskusija sa moje strane u ovoj temi. Poz.
 
upravo sam upovao svoju sliku iz http://forum.benchmark.rs/showthread.php?294574-USB-3-0-Flash-stikovi, i kaze mi da je poostravana, i isto ovo "make/model...".
odradjen je ss, sacuvano, i okaceno. bez manipulacije, secenja, icega.

elem. pricas nesto sto je jako malo verovatno. mi samo trazimo dokaze. i, umesto sto sada napadas demiosa da ti preti(a samo te poducava), ispostuj ga ako nista drugo jer je stariji clan, i odradi 15 minuta tog linxa.
ja ne sumnjam u to sto je zeljko rekao, jer je sa tim procesorom, na toj ploci, sa tim naponom- savrseno moguce, i svi to znamo. a da li je moguce ovo tvoje- nauci nas.
ako nije izvodljivo- izvini se... i zaboravicemo.
 
chovek je sachekao da odradi punih 24h, linx se iskljuchio, cpu otishao u zasluzeno mirovanje posle takve torture, i on je uhvatio shot, ne vidim razlog zashto to dovodish u pitanje uopshte.

i dalje chekam bilo kakav shot, meni izvinjenje za neuspelih celih 24h ne pije vodu.

naveo si da drzish xp kao OS? ajoj..josh ako je 32bit, za pochetak, zaboravi i na 65gflopsa :D, pa ako ti je ussable od 4 giga instliranog 3.2-giga...ti vrtish onda manje od 2.5, a ako koristish samo jedan shtap...lele...onda ti mozda i vrti, po 10sekundi po krugu, shto je smeeshno opterecenje.
 
Poslednja izmena:
evo jos jednog dobrog primerka... 25 krugova:


805e19fd_vbattach176683.jpeg


... nije pisalo koja je ploca.
 
Poslednja izmena:
chovek je sachekao da odradi punih 24h, linx se iskljuchio, cpu otishao u zasluzeno mirovanje posle takve torture, i on je uhvatio shot, ne vidim razlog zashto to dovodish u pitanje uopshte.

i dalje chekam bilo kakav shot, meni izvinjenje za neuspelih celih 24h ne pije vodu.

naveo si da drzish xp kao OS?

Ja sam rekao svoje i nema razloga da se ponavljam. Oprosti, ali ako ti cekas neki shot dzabe ga cekas, shotova nema.
 
@Conroy
Lepo priznaj da nesmes da pokrenes Linx kako ti ne bi zvekla naponska... realno tako je i nabolje sto da rizikujes plocu za ono sto nije predvidjeno ;)
 
^ i nema potrebe vise da pokrece kad ne moze da izvuce 24h... Sa boljom plocom, kulerom i pored otvorenog prozora na ovoj ladnoci CPU bi verovatno to izgurao 24h.
 
Znaci ipak plojka izgorela k'o licna :d
 
@marti
kakve su kokice? :D

Kako bih ti rekao, trejler je izgledao odlicno, cinilo se da imamo novi blokbaster kad ono corak.
Holivud odavno nije vise kao sto je bio! :d
Kad se samo setim... djuring d vor...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno