Šta je novo?

Linux Forum kod nas ?

Koliko sam ja primetio, nema nekog naseg aktivnijeg foruma koji bi se bas bavio samo linuxom. Bio je jedan fini forum na www.linux.co.yu, ali su ga otkacili (nikada nisam uhvatio razlog).
Medjutim, od iole normalnijh foruma na kojima se moze naci nesto o linuxu je www.elitesecurity.org, koji predstavlja forum mesovitih tema. Oni su neki komplement nama - sw sekcija im je dobra, a hw sucks 😀
 
A da ne zaboravimo i kvalitetnu mailing listu LUGY (Linux Users Group of Yugoslavia).
 
Nazad
Vrh Dno